Hodinový manžel v době pandemie

2
12.3.21 14:15

hodinový manžel v době pandemie

Ahoj,
chci se zeptat, jakou máte zkušenost se zváním si řemeslníka nebo hodinového manžela k sobě do bytu? Doma už mi padá všechno na hlavu, ale servisy a opraváři nemají volné termíny nebo nemají lidi.
Už potřebuji doma údržbu, ale nevím zda v této době si zvát někoho cizího do bytu. Jak to řešíte vy? Šikovného chlapa v rodině bohužel nemám :(
Díky M

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1901
12.3.21 14:27

Par diskusi zpět tady byla nabídka sluzeb opravare i s masáži, pan působil velmi ochotně :mrgreen:

Jinak me zrovna včera vypověděla službu pracka, řešila jsem to přes pojišťovnu a servis přijede zitra a pracku si odveze. Takže u me zatím dobrej průběh.

chtějí bezkontaktní předání, to jsem taky radši vzhledem k situaci, takže to vyvezu rudlem ven a budu doufat, ze si to naloží správné auto :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
12.3.21 14:29

Jsem na tom úplně stejně, potřebuju odvážku na zbytky nábytku, elektrikáře na objímku, žaluziáře a někoho ze správy na ventilaci. Do ničeho se mi nechce z důvodů, co píšeš.
Popravdě, vyčkávám. Nevím.
Byl tu od správy chlap na opravu vodoměrů a dobrý pocit jsem z toho neměla, ale proběhlo to a dobrý.
Vidím to tak, že až mě něco opravdu nas.ere, tak toho řemeslníka risknu.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21118
12.3.21 15:37

Já postupně rekonstruuji barák a všichni řemeslníci chodí v pohodě, měla jsem tu zedníka, obkladače, sádrokartonáře, malíře, elektrikáře i instalatéra, před tím vším stěhováky na vývoz starého nábytku.
Teď se odečítala voda a odečítačka chtěla fotku vodoměru na mobil, tak jsem jí to poslala, ta přijít nechtěla, což chápu - jít do stovek domácností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.3.21 15:48

A kde je sháníte? hledáte na netu nebo se ptáte svého okolí? Mám tu smůlu, že v mém okolí nikdo nikoho nezná, nebo když zná, opět jsou šílené termíny kdy můžou :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21118
12.3.21 16:40
@Mark007 píše:
A kde je sháníte? hledáte na netu nebo se ptáte svého okolí? Mám tu smůlu, že v mém okolí nikdo nikoho nezná, nebo když zná, opět jsou šílené termíny kdy můžou :(

tak některé po známosti - ten obkladač už pracoval před pár lety u rodičů - a pod sebou má zedníka, elektrikáře a instalatéra
malíře po známosti od přítele
sádrokartonáře a stěhováky na internetu
právě většinou ti dobří řemeslníci, na ty se dlouho čeká
obkladače jsem oslovila loni v červenci a měl čas v prosinci :nevim:, pomalu s námi strávili i Stědrý den :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7433
14.3.21 22:06
@Semtex píše:
Par diskusi zpět tady byla nabídka sluzeb opravare i s masáži, pan působil velmi ochotně :mrgreen:

Jinak me zrovna včera vypověděla službu pracka, řešila jsem to přes pojišťovnu a servis přijede zitra a pracku si odveze. Takže u me zatím dobrej průběh.

chtějí bezkontaktní předání, to jsem taky radši vzhledem k situaci, takže to vyvezu rudlem ven a budu doufat, ze si to naloží správné auto :mrgreen: :lol:

Můžu se zeptat, přes jaký typ pojistky se něco takového řeší? Chápala bych nějaký servis v záruce od prodejce, ale přes pojišťovnu? Třeba mám taky nárok a nenapadlo by mě to využít. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
15.3.21 06:56

@anupati je to jakoby prodloužena záruka, ale právě ze ne u prodejce, ale poskytuje to pojišťovna. Sjednávala a zaplatila jsem si to ale přímo v obchodě při nákupu, mám to od Allianz. A je fakt, ze funguji, zatím vždy ještě v den poptávky po servisu me kontaktovali zpět a pak i ten servis zajistili rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat