Hodně se potím

Anonymní
8.4.13 15:38

hodne se potim

Ahojky, blizi se teplo a ja zacinam premyslet nad tim, jak zabranit tomu, abych se moc nepotila. Samozrejme pouzivam pripravky do podpazi, ale ja se potim hlavne na cele a nohy :( Hlavne ty nohy me trapi jelikoz staci doma chodit v pantoflich slabych ponozkach a hned je mam upocene a nevonave :oops: Dokonce i v noci, kdy je mi zima jsem zabalena do deky, ale nohy se poti. Bohuzel to moje dite podedilo. Znate nejaky „recept“ jak tomu poceni zabranit nebo vyrazne omezit? Nejake koupele? Ja se docela i stydim zeptat se v lekarne. Dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
158
8.4.13 15:49

Mohu doporučit Driclor. Já se potila hlavně v podpaží, nic nepomáhalo, ani drahé přípravky z lékárny. Až když jsem narazila na netu na Driclor. Může se použivat jak na nohy, tak i čelo a stačí použít tak 1× za 3 týdny nebo jak vypozorujete jak funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
8.4.13 15:51

S tim Driclorem opatrne. Mne spalil cely podpazi, mela jsem tam obrovske fialove fleky asi dva mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
8.4.13 15:55

Hmmmm - na nohy nevim, ale ja jsem si minulej rok vygooglovala takovej preparat z lekarny proti poceni (nanasi se to vecer po sprchovani, aby to pusobilo v noci) a tusim, ze lidi u toho psali, ze to jde i na oblicej - akorat nevím, jestli to maj v CR (ale snad jo, tam se prece taky lidi poti). V DE se to jmenuje „Aluminiumchlorid“ - stacilo rict v lekarne. Je to na nanaseni jako deo (s kulickou), nejdriv obden a pak i min - akorat je potreba to otestovat, spousta lidi na to ma podrazdeni - ja zezacatku ne, ale cca po mesici jo.

Zkus se taky podivat po nejakych homeopatikach, to by taky mohlo zabrat.

A prosim Te, v lekarne se nestyd… proste rekni, ze mnzelovi se poti nohy a jestli na to neco existuje! :jazyk:

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
8.4.13 15:57

Tak ted jsem se jeste koukala a zda se, ze v DE „aluminiumchlorid“ a v CR, jak pisou holky nademnou, Driclor - ale fakt opatrne!

:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
8.4.13 16:17

Mě taky Driclor pomáhá, ale fakt s ním opatrně.
Taky mě jednou trošku popálil podpaží, ale nevzdala jsem to, musím opatrně, ale fakt zabírá.
Ale teda na čelo nevím jestli bych si troufla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jessie8951
8.4.13 16:22

Doporučuje se pití šalvějového čaje nebo existují i tablety šalvěj

• Citovat
  • Nahlásit
7376
8.4.13 16:36

Ahoj, taky se nadměrně potím a mě pomohl přípravek Everdry :palec:. http://www.everdry.cz/
Cena je trochu vyšší, ale jedno balení dlouho vydrží. Zpočátku se používá denně a poté cca jednou za týden až dva. S Driclorem mám negativní zkušenosti. Spálil mi celé podpaží a docela dlouho trvalo, než jsem se těch,,popálenin" zbavila :,(. Z přírodních způsobů se používá odvar z dubové kůry, kterým se postižená místa omývají. S tím teda zkušenosti nemám :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.13 16:46

No ja mam dost citlivou kuzi mam ji dost suchou pouzivam na ni Dexeryl a trpim na koprivky :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Jessie8951
8.4.13 16:46

Ano dubová kůta gel se také používá a ještě zinková mast

• Citovat
  • Nahlásit
Jessie8951
8.4.13 16:47
@Jessie8951 píše:
Ano dubová kůta gel se také používá a ještě zinková mast

kúra

• Citovat
  • Nahlásit
4087
8.4.13 17:18

Ten driclor!! ale nedavej ho ten den co sis holila podpazi to pak bude palit..takze pokud si oholis podpazi tak ho pouzij az dalsi den. jinak za me taky driclor ale kura mohli by ho zlevnit :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.13 17:48

Driclor je super, taky mi hodně pomohl. Ale chce to opatrně, umí to bejt pěkně agresivní. Teď mi stačí ho použít 1× za měsíc a mám vystaráno (měla jsem problém hlavně s podpažím) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
8.4.13 19:39

Necetla jsem prispevky, ale nedoporucuju ucpavat pory slozkami s hlinikem, neni to 100%, ale existuje nebezpeci souvislosti s rakovinou lymfatickych uzlin a pouzivanim pripravku na bazi hlinitych sloucenin. Doporucuju od DM sprej se salveji a limetkou ve sklenene lahvicce se zelenym uzaverem (nevim presny nazev) a vnitrne uzivat salvej v kapslich napr. od fy Liftea. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4087
8.4.13 20:17
@Irisa píše:
Necetla jsem prispevky, ale nedoporucuju ucpavat pory slozkami s hlinikem, neni to 100%, ale existuje nebezpeci souvislosti s rakovinou lymfatickych uzlin a pouzivanim pripravku na bazi hlinitych sloucenin. Doporucuju od DM sprej se salveji a limetkou ve sklenene lahvicce se zelenym uzaverem (nevim presny nazev) a vnitrne uzivat salvej v kapslich napr. od fy Liftea. :mavam:

ale to neni nijak prokazane ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat