Neustálá bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.13 23:05
neustálá bolest hlavy

Ahoj holky, vím že mi budete říkat, ať mažu k doktoru, že mi tady žádná neporadí. vím, a hned v pondělí k doktoru jdu! ale chci se zeptat, jestli jste některá neměla to samý, popř. na co se mám připravit, který doktory budu obíhat, atd. takže k věci. od ledna mě neustále bolí hlava.ze začátku to nebyla jakoby bolest, ale jakoby jsem tu hlavu „cítila“. právě na začátku ledna jsem měla hroznou, ale fakt hroznou rýmu. poprvé v životě mi tekla krev z nosu, víc jak hodinu. rýmu mám tak nějak pořád, poslední dobou je zase trochu větší, mám pořád ucpaný nos, hlavně v noci. nedávno mi znovu tekla krev z nosu, zase hodně. a poslední dobou mi ta hlava už bolí. zalejhají mi i uši. jednou hlava bolí vzadu, na temeni, podruhé čelo, až do nosu. přijde mi, že se i jakoby „nadnáším“, takovej hnusnej pocit, jako když autem najedete na takovej ten „hop“…myslela jsem si, že by to mohlo být i od krční páteře, cca před měsícem a půl jsem měla zablokovaný krk, občas se otočím a za krkem mi jako škubne. posledních pár dní se mi i špatně usíná, přijde mi jako že se mi motá hlava, bolí. nalgesin mi na to nezabere, ale půlka paralenu jo. co myslíte, rýma, krční páteř, nebo něco jinýho? díky :kytka: a omlouvám se za anonym… :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.13 23:10

No holka, jak to popisuješ, docela mi naháníš strach, jdi k doktorovi…
Míváš dvojité vidění a hlava se ti často motá?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.13 23:12

Dvojité vidění nemívám, jen se mi špatně čte, ale to už mám hodně let :roll: ta hlava se mi jakoby přímo nemotá, ale je to takovej ošklivej pocit… :think:

Loki1234
Kecalka 221 příspěvků 06.04.13 23:13

Ahoj,
tak si říkám, jestli bys neměla jít už teď, v pondělí by mohlo být taky pozdě..
Připrav se na otázku „a proč jste nepřišla dřív“.
Určitě doktorovi řekni to s tou páteří, ale já bych to spíš viděla na problém spadající pod ORL, mohla jsi si fouknout nudli do ucha a ta tam začala hnisat - to by mohlo být to „hop v autě“..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.13 23:17

Ještě musím říct, že necvičím, jsem bez práce a čučím doma od rána do večera do počítače. :roll: (diplomka, státnice, internet…) ale když jsme někde na víkend, v krámu, na návštěvě, o hlavě vůbec nevím. :nevim:

ejviska
Echt Kelišová 8041 příspěvků 06.04.13 23:18

Mozna chronicky zanet dutin

mari1912
Vesmírná mluvilka 31744 příspěvků 07.04.13 00:10

Můžeš mít špatné oči-to se hodně stává. Když se hůř vidí a nenosí se brýle, pak bolí hlava a už se to veze
Pak nebereš třeba antikocepci? Já při ní trpěla migrénama…

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 07.04.13 01:12

Všechny zmíněné možnosti jsou možné, teda až na tu zhnisanou nudli v uchu, to je poněkud divoká teorie :mrgreen:. Každopádně zhoršení zraku udělá bolest hlavy, zánět vedlejších nosních dutin taky, krční páteř taky. Ta častá práce s počítačem může být důvod, jednak únavou očí, hlavně ale namáháním krku.
Počítala bych s neurologickým vyšetřením, nejspíš včetně CT mozku, pak ORL (rtg dutin), oční vyšetření. První by mělo být to neurologické, napřed by se měla vyloučit mozková příčina, obvoďák tě tam jako první určitě pošle (a kdyby kvůli té rýmě poslal napřed na ORL, tak počítám, že tam by tě stejně ještě poslali na to neurologické).
Osobně bych asi sázela na tu krční páteř z neustálého sezení u počítače, mám osobní zkušenost, před lety jsem dělala brigádu u počítače a měla jsem šílené bolesti hlavy, na které sice trpívám, ale tehdy to nechtělo přejít hodně dní, po prášku to na chvíli zmizelo, ale pak znova, už jsem si malovala nejhorší diagnozy, pak mi máma řekla, ať si třeba vždy po půlhodině zacvičím krkem, protáhnu a tak a stal se zázrak, bolest byla pryč :dance:.

wery85
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 07.04.13 03:45

Prvně bych šla určo k doktorovi. Pokud to bude od patere tak určo masáž. Mě pomohl hořčík od bolesti hlavy. Ale zkus nesedět tolik u pc a víc chodit na vzduch. Jak sama píšeš, když u něj nesedíš a jsi pryč, o hlavě nevíš :think:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 07.04.13 08:41

Já měla rok bolesti hlavy často spojené s nevolnosti, byla jsem na ocnim, neurologii, na nic nepřišli. Myslela jsem, že to bude od krční páteře, ale vysadila jsem antikoncepci a bolesti hlavy jsou pryč. Ale já to neměla spojené s rymou a krvácením z nosu.

ejviska
Echt Kelišová 8041 příspěvků 07.04.13 09:08

A ta ryma, to muze byt taky alergicka, pokud je vodova.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.13 12:04

Antikoncepci neberu a nikdy jsem nebrala. už asi týden mi ta hlava bolí hned jak se ráno vzbudím, poslední cca 3 dny čelo a nad nosem, nos. na noc jsem si dala okolo hlavy šátek a celkem jsem se krásně vyspala. připadá mi to na ty dutiny. :roll: namazala jsem si čelo, spánky a nos olejíčkem ( http://www. bestofnature. cz/produkty/yin-yang-cinsky-bylinny-olej/50ml), rýma se mi spustila, nepatrně zelená, jinak průhledná.
jsme alergik a astmatik. hořčík taky beru (Dologran)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.13 12:07

www.bestofnature.cz/…ny-olej/50ml

tady ještě jednou link, tamten se nějak nepovedl :roll:

joanee
Závislačka 3838 příspěvků 11.11.13 12:24

Holky mate někdo zkusenosti s timhle olejíčkem? dekuji :kytka:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 11.02.15 08:52

Ahoj. Mám problém. Už víc než týden mě denně bolí hlava. Nikdy dřív se mi to nestalo, na bolesti hlavy trpím minimálně a když už něco, tak mi prášek hned zabere. Teď mi nezabírá nic. Panadol, Ibalgin, hlava bolí pořád stejně. Nevíte jestli je to ještě normální nebo co by to mohlo být? Mamka mívala migrény, ale to bylo tak na tři dny a bolelo jí to mnohem víc a i zvracela. Mě bolí ta hlava tak nějak ještě snesitelně, ale prostě permanentně. Jak ráno otevřu oči, tak to bolí. Je to v oblasti čela, nikde jinde mě snad hlava nikdy nebolela. Mám už se shánět po nějakém doktorovi? Zas nechci nikde zbytečně vyšilovat :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >