Hodně zapomínám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.10.21 21:25

Hodně zapomínám

Pěkný večer holky :kytka:
Jen se chci vypsat..možná i poradit, třeba jste na tom některá podobně jako já :roll:
Jde o to, že hodně zapomínám..něco příteli řeknu a za hodinu mu to řeknu znovu a pak třeba znovu a většinou si nepamatuji že už jsem mu to říkala :nevim:
Je to normální? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1027
12.10.21 21:31

Ja mam opacny problem, nepamatuji si, co mi chlap rekne behem dne. Ale za to co bylo pred 15 lety 17. brezna v 18.43 vim naprosto presne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5919
12.10.21 21:32

Nemáš za sebou covid? Je to jeden z jeho darečků na památku. Prý né nafurt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
12.10.21 21:48

@Capricorn61 mám stejný problém. Co jsem porodila jedu na autopilota a mám povětšinu času problém se vstřebáváním informací…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
12.10.21 22:02

@Martha03 Napr. Treba za mnou prijede mama, a ja jeste cely tyden po castech rikam chlapovi, co jsem si s ni povidala. :mrgreen: Kdyz se me zepta hned po navsteve, tak mu reknu asi dve, tri veci jen. :zed:

Ale za to mu doslovne vylicim, co jsme si pred tydnem povidali v aute v presne danem useku. :mrgreen: :zed:

Sere me takova pamet, a to jsem jednu dobu lustila krizovky, hrala pexeso, a dalsi ruzne online hry na pamet a zlepseni nevidim. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
12.10.21 22:04

A co je normalni stav - zvednu se, jdu do druhe mistnosti, stojim, cumim, a za Boha si nevzpomenu, pro co jsem sla. Prece vratit se, pomaha vzpomenout si. Ale ono nic. :mrgreen: Asi Pan Buh hraje The sims a dal „zrusit cinnost“ :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
12.10.21 22:07

@Capricorn61 já myslím, že tohle souvisí se soustředěním a to co popisuje zakladatelka zase s pamětí.
Já samozřejmě taky nemám duto prázdno pořád, ale někdy je to mazec. Manžel si ze mě už dělá i srandu, že ten kdo neposlouchá by měl být on :lol: já prostě v konverzaci najednou vypnu, na nic nemyslím, slyším jak ten druhý mluví, ale nevnímám… Zase u tchyně je to dobrý, mluví pořád o tom samém, tak reaguju jen na zvednutí hlasu při otázce :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 22:18

Mam to z RS. Cerne na bilem, ze blbnu. Ale az v pozdejsich fazich. Po 10 letech s rs jsem promovala. IQ 130. Tim, jak postupuje poskozeni mozku, tak se kognitivni funkce zhorsuji.

• Citovat
  • Nahlásit
1027
12.10.21 22:33
@Anonymní píše:
Mam to z RS. Cerne na bilem, ze blbnu. Ale az v pozdejsich fazich. Po 10 letech s rs jsem promovala. IQ 130. Tim, jak postupuje poskozeni mozku, tak se kognitivni funkce zhorsuji.

Drz se, mej pevne nervy a preji mnoho stesti. :kytka: :andel: Snad to budes mit mirne (nebo jak to napsat). Znam dva pripady - kdy pani do 5o let normalne fungovala, a i s tim je schopna fungovat. A druhy pripad zeny, ktera ve 3o letech silene stavy, prisli ji na to. Ani auto neridi, pac obcas ji vypne ruka nebo noha. Jde a najednou spadne… a to je jeste nic. Momentalne je skoro na dennim poradku cevkovani a pichani injekci. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 03:51
@truelly píše:
Nemáš za sebou covid? Je to jeden z jeho darečků na památku. Prý né nafurt.

Zdravím :kytka:
Nene covid jsem ještě neměla :?
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
6488
13.10.21 08:18

Od mlada jsem silně roztržitá - zapomínám běžně všude nějaké věci (typicky deštníky, tašky s nákupem apod.), něco si pamatuju dobře, něco skoro vůbec a pak jen koukám, když mi kámošky či spolužačky líčí, co jsmepřed pár lety prožily a já jen matně chytám obraz a zvuk..plus problém udržet jména lidí (tváře OK, jména nevím) + jdu vedle do místnosti a nevím proč.. nestává se mi to každý den, ale poměrně často..

• doktor i známý psychiatr mi na to řekli, že stejný problém mají často přetížená zaměstnání „hlavou“ (soudkyně, učitelky apod. - prostě máme přetížení informacemi..) a mozek informace „vypouští“.. a že věkem se to bude zhoršovat.. doporučili mozková cvičení a omegu..

lidi kolem mne už si tak nějak zvykli, že se mnou občas „je sranda“ :mrgreen:
typicky si ráno v práci v kávovaru překapu v kuchyňce kafe a dopoledne mi ho studené nese sekretářka, uklízečka nebo nějaký kolega :lol:
smířila jsem se s tím, že můj mozek prostě občas takto „nefunguje“, používám denně diář, takže důležité věci udržím tam :mrgreen:
včera jsem třeba nechala v bankomatu litr, vzala jsem si zpátky jen kartu :mrgreen: naštěstí jsem se stihla vrátit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat