Hodnota Hcg 4+: biochemické?:(

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
3.11.21 20:05

Hodnota Hcg 4+6: biochemické?:(

Dobrý den, jsem na úplném začátku (4+6) a jsem pravděpodobně 15 dpo. Dnes jsem měla výsledky krve hodnotu 61. Není to hrozně málo? Pry v 4-5 tt mělo být minimálně 75, našla jsem na netu:( sestrickq říkala, že se to zdá ok, ale jsem úplně zdrcena Jsem těhotná poprvé a hrozně se bojím:(( navíc sestřička mě objednala na ult na zacatku 7+1 a já mám strach, že ještě nebude vidět srdíčko, když jsem měla ovulaci až 18. den cyklu…měl někdo taky tak nízkou hodnotu hcg a dopadlo to dobře? Snažíme se už roky :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12009
3.11.21 20:10

Jedna hodnota ti vůbec nic neřekne. Těhotná jsi. Buď si zajdi znovu na krev jestli HCG roste jak má a nebo počkej do kontroly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
3.11.21 21:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
3.11.21 21:30

Já měla taky nízkou hodnotu HCG, už nevim přesně kolik, ale málo…a teď leží vedle mě v kolýbce 6ti týdenní miminko… neboj, nestresuj, držím palce.. hlavně nečti internet! Každý to má jinak a pak zbytečně stresuješ :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
4.11.21 14:05

Tak mě objednali na krev a ultrazvuk v pondělí, volala mi sestřička, že hodnota je (těch 61) je opravdu jen slabě pozitivni. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
9.11.21 16:16

Zakladatelka

Tak kdyby někdo toto téma take resil, tak 15 dpo v krvi 61 jednotek hcg, 20 dpo už 698 jednotek. Někdo má asi hold pomalej rozjezd :think:…pro ilustraci: první test 13 dpo, poslední 21 dpo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat