Test po ET

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
3.11.21 13:08

Test po ET

Ahoj holky :* chtěla bych se zeptat.. Jsem po ivf je to 8 den od ET měla jsem prodlouženou kultivaci(6dni)blastocysta. Samozřejmě mam nutkání si udělat test(digitalni clerblue mám doma). Byla jste některá taky tak netrpělivá a máte zkušenosti nejaké s timhle testem? Samozřejmě vim jak se používá ale spíš mě zajímá jaký výsledky ste měli jestli je rozdil testoval s timhle u normálně počátého miminka a po umělém oplodnění. Snad sem to napsala srozumitelné :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3700
3.11.21 14:01

@nikyjj 6. den od ET už jsem měla pěkného ducha a 8. den už normálně pozitivní test. Testovala jsem dr. Max

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10635
3.11.21 14:10

Udělej test. Jsi vlastně 14dni po oplodnění. To už ti test ukáže 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
3.11.21 15:21

Ja bych na to neplytvala CB..kup si v lekarne/drogerce papirkovy testy, vic a levnejsi treba 4 a pak udelala CB, tak ten 10 den, to uz ti krasne ukaze…ja mela KET 6ti denni a vydrzela jsem tyden, pak uz jsem delala test, teda sedmy den a byl uplne neviditelnej duch, viditelnej byl tak od 9 dne od transferu…jinak jo, funguje to stejne, jako kdyz otehotnis prirozene. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
23.11.21 13:40

Ahoj holky, nevím, jestli je to pro zakladatelku ještě aktuální.. Já jsem vydržela do 7. dne po KET a testla jsem to. Po 6 letém snažení na mě konečně vykoukly //. Pocit je to skvlěý a modlím se, aby vše dobře dopadlo a my se konečně dočkali vymodleného, vytouženého miminka :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
23.11.21 13:42
@Eveyy píše:
Ahoj holky, nevím, jestli je to pro zakladatelku ještě aktuální.. Já jsem vydržela do 7. dne po KET a testla jsem to. Po 6 letém snažení na mě konečně vykoukly //. Pocit je to skvlěý a modlím se, aby vše dobře dopadlo a my se konečně dočkali vymodleného, vytouženého miminka :andel:

To vypadá moc dobře :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
23.11.21 20:33

@Eveyy gratuluji, měla jsem hodně podobný a teď už mám desetimesicni cacorku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
23.11.21 20:52

@Ajkule jéé, to se hezky čte. Tak snad to u mě bude mít stejný happy end :) Gratuluji k cácorce :) :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
23.11.21 21:03

@Eveyy dekuji,sice začátky byly trosku s komplikacema, ale pak už to bylo pohodové těhotenství a malá se narodila den před termínem. Tak držím pesticky ať se mimisek drží a nepustí :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat