Holíte se v podpaždí? :-)

17215
9.8.13 16:25

Holíte se v podpaždí :-)

Berte toto téma jako odlehčení :-)

Nedávno přišel chlap domů a oklepal se hnusem, že musel jednat s vysoce postavenou paní z úřadu, která měla pod paždí drn větší než on :mrgreen:

Zajímalo by mě, zdali opravdu je někdo (nebo někoho takového znáte), komu to přijde normální a neostýchá se vyjít v tílku, přestože svůj drn odmítá odstranit :jazyk:

Já svůj porost pravidelně krotím :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

nikol.ondrášovka
9.8.13 16:27

Asi jen starší to nedělají ;) Mě přijde že v dnešní době je to protizákoné :D

• Nahlásit
  • Citovat
3142
9.8.13 16:28

Manžel se taky holí :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17215
9.8.13 16:29

Bych tipla, že paní je tak 45 - 50 let, víc určitě ne a to mi stará nepřipadá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
karfice
9.8.13 16:31

Tak moje 49 letá matka se ještě neholila… vypadá děsně. Žiletku nikdy nepoužila.
Nejlepší když jedu v tramvaji a chlapi spocení mají pod paždí slepenou brokolici, to je na :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
11595
9.8.13 16:31

Fůůůůj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
9.8.13 16:32

Mám spolužačku a taky se neholí - ani podpaží, ani nohy. Nemaluje se, nebarví vlasy. Nepoužívá deodoranty ani parfémy. Má to prostě jako styl života, že člověk má být přirozený :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
71505
9.8.13 16:32

Já bych řekla, že je každého věc, zda se holí melo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17215
9.8.13 16:33

@Jemys
Já to chápu :mrgreen: každý máme něco, ale musí přece děsně smrdět :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rachel55
9.8.13 16:34

Lidi neposuzuju podle toho zda se holi, ale podle uplne jinych veci a je to kazdeho vec, pokud je cisty a umyty, tak mi do toho nic neni

• Nahlásit
  • Citovat
1255
9.8.13 16:36

Zažila jsem jednu sestřičku v nemocnici. Byla naturální jak na nohách, tak i v podpaží. :mrgreen: Mohlo jí být tak kolem padesáti. A byla hrozně milá. ;)
Jinak už se teda dneska s porostem v podpaží u žen moc často nesetkávám. Spíš vůbec ne (ta sestřička byla výjimka). U mužů mi přijde přirozené, když se neholí. Prostě se mi vyholení (všude) chlapi nelíbí. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
9.8.13 16:37
@j.a.n.i1 píše:
Já bych řekla, že je každého věc, zda se holí melo ne…

Samozřejmě, že je to jejich věc..ale myslím si, že by lidé měli mít soudnost a aspoň používat deodoranty..nejhorší jsou lidi co se „necítí“.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
9.8.13 16:39
@LLenča píše:
Zažila jsem jednu sestřičku v nemocnici. Byla naturální jak na nohách, tak i v podpaží. :mrgreen: Mohlo jí být tak kolem padesáti. A byla hrozně milá. ;)
Jinak už se teda dneska s porostem v podpaží u žen moc často nesetkávám. Spíš vůbec ne (ta sestřička byla výjimka). U mužů mi přijde přirozené, když se neholí. Prostě se mi vyholení (všude) chlapi nelíbí. :pankac:

Mně třeba přijdou na chlapech děsně sexy chlupaté nohy.. :D :oops: Na zarostlé podpaždí mám, ale opačný názor.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
9.8.13 16:43

Já snad ani neznám nikoho kdo ae neholi, jako z ženských :mrgreen: ale posledně když jsem se byla koupat v termalech tak pani mela drn vsude a z kalhotek ji vylizal daleko po stehnech, hruza byla tam se svymi 3 detmi, no ja bych se za svou matku hanbou propadla, vypadalo to fakt hrozne, kdyby aspon zvolila krataskovy strih plavek. Ale ne :roll: jeste pekne vykrojene :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17215
9.8.13 16:43

Neměla jsem na mysli posuzování lidí dle holení nebo neholení. Spíš jsem chtěla poukázat na hygienickou stránku věci…co si budeme povídat, pokud je porost 3 cm dlouhý, je na něm deo vidět a asi ani moc nefunguje, takže každodenní mytí je celkem k prdu :think:

Jinak jestli si někdo holí nohy je jeho věc, ale souvisí to jistě i s nějakou upraveností a etikou, v dnešní době :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama