Líbí se mi někdo jiný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 16:56
Holka-jsem úchyl?

Tak si teď připadám. Do teď jsem měla spokojený život, partnera, kterému jsem o všem dnes s brekem řekla a řekl jen"využil toho"-neklape nám totiž moc sexuální život roky a popravdě do teď mi, ani sexuální život nechyběl… Seznámila jsem se s někým na netu, s někým koho znám roky jen od vidění, někdo, kdo mi v reálu nic neříká (jako chlap).jen si rozumíme jako lidi-takových chlapů kolem sebe mám a jsou i vzhledem/hla­sem/choáním příjemní…

NIKDY jsme si nepsali nic erotického nebo tak…Prostě normální konverzace. nechápu se, nevím co se stalo, co se spustilo, je mi ze sebe zle

Jde o to, že si představuji s ním sex, že mě vzruší i během dne představa s ním…Jsem úchyl? Je to normální? Nevím co se stalo, je mi do breku, protože reálně se mi hnusí-nic jako chlap mi neříká a naopak jeho hlas i vzhled mě odpuzují a nemám z něho dobrý pocit(viděli jsme se jednou, po letech).

Reakce:
BaraRed
Kecalka 447 příspěvků 17.11.18 17:17

Holka, to je normalni, ze si pri sexu predstavujes nekoho jineho, obzvlaste, kdyz vam to neklape. Ja jsem vdana a obcas mam myslenky treba na nejakeho herce, se kerym jsrm zrovna videla film a drzeni za ruce to fakt neni. :lol: To se ale partnerovi nerika. ;) Radsi bych resila pricinu, proc vam to neklape.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 17.11.18 17:20

Coo? No tak ti leze do myšlenek, to se občas stává, proč to troubíš partnerovi? A proč brečíš? A čeho kdo využil? Promiň, asi jsem se moc najedla a jsem málo bystrá.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 17.11.18 17:50
@Anonymní píše:
Tak si teď připadám. Do teď jsem měla spokojený život, partnera, kterému jsem o všem dnes s brekem řekla a řekl jen"využil toho"-neklape nám totiž moc sexuální život roky a popravdě do teď mi, ani sexuální život nechyběl… Seznámila jsem se s někým na netu, s někým koho znám roky jen od vidění, někdo, kdo mi v reálu nic neříká (jako chlap).jen si rozumíme jako lidi-takových chlapů kolem sebe mám a jsou i vzhledem/hla­sem/choáním příjemní…

NIKDY jsme si nepsali nic erotického nebo tak…Prostě normální konverzace. nechápu se, nevím co se stalo, co se spustilo, je mi ze sebe zle

Jde o to, že si představuji s ním sex, že mě vzruší i během dne představa s ním…Jsem úchyl? Je to normální? Nevím co se stalo, je mi do breku, protože reálně se mi hnusí-nic jako chlap mi neříká a naopak jeho hlas i vzhled mě odpuzují a nemám z něho dobrý pocit(viděli jsme se jednou, po letech).

Co že řekl?

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 17.11.18 18:23

Je to normalni? …Na tuto otazku ti odpovim, je to caste, ale za me to neni v poradku, ve fungujicim vztahu by se takove veci dit nemely. :think: a ted zalezi jak se k tomu postavis.

AnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 17.11.18 19:43

Moc z tvého příspěvku nechápu kdo co komu řekl, komu co skončilo a jakou roli v tom hraje chlap, který tě odpuzuje a přesto si s ním píšeš?

AnnaNuvoletta07
Kecalka 442 příspěvků 18.11.18 02:50

Tak si vezmi pásek a vymlať ze sebe ty necudný myšlenky. :) Já taky nechápu, proč partnerovi někdo oznamuje, že fantazíruje o někom jiném. :think: :nevim:

Adulika
Povídálka 31 příspěvků 21.11.18 13:56
@Anonymní píše:

Já mám taky spoustu představ s někým jiným i když jsem s přítelem, ale neříkám mu to. Ono to zase odezní ta představa, ale když je vztah dlouhodobý, tak to někdy nejde jinak no a ty myšlenky se tak nějak vnucují. Myslím si, že to má stejně, ale neříkáme si to, abychom toho druhého neranili nebo neponížili. Asi byste měli řešit ten problém se sexuálním životem trochu víc. Já taky nebyla celkem dlouho spokojená, ale postupně se to zlepšilo. Musela jsem se víc naučit říkat co chci a taky zhubnout. Přišlo mi pak, že je to víc o tom jak se při tom cítím já a jak vypadám a ne ani tolik jak vnímám tělo druhého. Možná jak nemáš dořešený ten sexuální život, tak se ti vnucují takové myšlenky najednou. Ale myslím, že ti něco jako chlap říkat musí ten kámoš. Možná není hezounek, ale asi má svou podivností nějaký sexappeal.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >