Holky mohu analgetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 14:42
Holky mohu analgetika

Holky šíleně mě táhne krční páteř a bolest hlavy žaludek jak na vodě :zed: ráno jsem si vzala migralgin, ale palela mě žaha. O půl dvanácté jsem si vzala guajacuran mohu něco proti bolesti :zed: :zed: :zed: děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34789 příspěvků 12.05.19 14:55

Jo, můžeš cokoli, co snese tvůj žaludek. paralenů maximálně 8/d

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 15:08

@Pudloslava Děkuji a nevíš co na pálení žáhy? Dnes mě pálí hodně a to už mě dlouhou nepalila. Může to být stresem?

Tamara86
Povídálka 40 příspěvků 12.05.19 15:12

Na pálení žáhy pomáhá mléko. Jinak v lékárně třeba ANACID volně prodejný myslím. Na bolest si můžeš vzít klidně, znám lidi co to polykaji po dvou tabletách. Mě zabírá dobře ibalgin na vše ale né na lačno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 15:32

@Tamara86 Děkuji moc :hug:

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12.05.19 15:40

Anacid už se nějakou dobu nedělá, ten asi neseženeš, ale přípravků je kvanta, jen je problém, že narušují vstřebávání ostatních léků, a chce to nějaký časový odstup. Paralenu můžeš 2 tablety najednou, nebo dobře zabírá Dexoket i Nalgesin, ale oba žaludek dráždí.

Havlova
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 12.05.19 15:47
@Anonymní píše:
@Pudloslava Děkuji a nevíš co na pálení žáhy? Dnes mě pálí hodně a to už mě dlouhou nepalila. Může to být stresem?

Pokud nemáš nic na pálení žáhy, zkus ve vodě rozpustit lžičku jedlé sody, nebo jestli máš doma Vincentku, tak tu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 15:47

@Ijen Děkuji mám doma lék na pálení žáhy jsem zjistila, ale musím počkat dvě hodiny. Jen nevím z čeho mě pálí? Cítím horko v krku 8o 8o léta jsem to neměla.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 12.05.19 15:59

Na paleni zahy je vybornej rennie nebo jak se to pise

Petta33
Povídálka 34 příspěvků 50 inzerátů 12.05.19 16:05

Taky doporučuju Rennie na pálení žáhy. Nikdy mě nepálila, v těhotenství ale strašně a tohle mi hrozně pomáhalo

Evkad
Kecalka 178 příspěvků 12.05.19 17:11

Dodám jen zkušenost - pokud mi je nevolno, tak mi lék na bolest nezabere (kolikrát ani čípek). Zaberou až mne přejde nevolnost, což v mé kombinaci čím silnější bolest, tím větší nevolnost nejde dohromady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 17:14

@Evkad Trochu zabral Paralen, ale žaludek mám stále jako na vodě a pořád pálí v krku je možné že jsem si podráždila krk při ranim zvracení?

Evkad
Kecalka 178 příspěvků 12.05.19 17:15
@Anonymní píše:
@Evkad Trochu zabral Paralen, ale žaludek mám stále jako na vodě a pořád pálí v krku je možné že jsem si podráždila krk při ranim zvracení?

Ano, někdy mne také po zvracení bolí v krku.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 12.05.19 20:35
@Anonymní píše:

A nezapomnela jsi treba zminit „co si muzu vzit na bolest, KDYZ JSEM TEHOTNA“? ze ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 07:15

@malytlustyhroch Ne n těhotná nejsem :P děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama