holky prosim!!!!

Anonymni
19.6.08 21:00

holky prosim!!!!

Ahojky vsem,chi se vas zeptat,je mozne,aby v 7 tt nebyla srdecni akce?Dnes jsem byla u Dr a nejdriv ji videl,ale pak ji nemohl najit a mam pockat 5 dni a uvidi se,jestli mimi zije.Jsem ctvrt roku po zaml.tehu a strasne se bojim…Mam hodne spatne zasklonenou delohu a vse je spatne videt.Na fotce je vse take takove mazle a hlavne je mimi pres cely prostor a nema tam temer nic navic…to je hloupost.Myslite,ze se vse jen spatne namerilo a videlo diky te deloze?Ke vsemu mam byt podle PM nejaky 5 tt,ale dle UTZ vychazi 7tt.Ale rikam si,ze to tedy Dr mohl spatne videt,i kdyz ma ted novy UTZ…Dekuji vsem,jsem zoufala

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
19.6.08 21:04

Ahoj, no, já teda myslím, že to možné není :cry:
Ale nevím, proč Tě bude kontrolovat až za 5 dní? To by zase vypadalo spíš na to, že si není jistý kvůli té špatné viditelnosti… :oops:
V každém případě přeju, ať to dobře dopadne. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.08 21:08

Ahoj, žádnou paniku, já jsem v 7. tt taky ještě neměla vidět srdeční akci a dočkali jsme se krásného chlapečka. Ohledně UZ - stačí na obrazovce naměřit nepatrně víc nebo míň a už jsou jiné výsledky. Většinou přesně nevíš, až na vyjímky, kdy si otěhotněla, tak proč bys mnemohla být opravdu v 5. t?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ann
9977
19.6.08 21:16

Klídek, já jsemv 8tt ještě neměla srdeční akci. dokonce mi dr, řekla, že mám přijít za týden, a že když nebude, tak rovnou na revizi a koukni na metřík! (a mch. bylo to 29.6. tedy skoro před rokem :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
20.6.08 07:51

Musíš se uklidnit. Třeba jsi skutečně 5tt a to ještě nemusí být srdeční aktivita zřejmá. Ale jak napsaly holky, kterým se stalo, že nebyla SA vidět v 7tt- mají děti a ten ultrazvuk není úplně stoprocentní, stačí víc naměřit a hned je z toho starší mimi.
Držím pěstičky, jak nejvíc dokážu. Ať je vše v naprostém pořádku a za 8měsíců ať držíš ten nejkrásnější uzlíček..... :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.6.08 08:09

Ahojky holky,mocinky vsem za odpovedi,strasne jste me uklidnily…Mam doma jedno ditko,pak jsme cekali dvojcata,ale odesly obe a ted by me to strasne mrzelo,i kdyz vim,jake vetsi trapeni maji ostatni.Snad to bude dobre,beru dlouho kyselinu,rybi tuk a ziju zdravy zivot..snad to miminko nevzda.Diky moc!!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
2318
20.6.08 12:24

Ahoj,

mně můj gyndař říkal, že u nás má sice každej dr. utz, ale ne každej je schopnej z něj něco vyčíst… Takže klíííd. Držíme palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
27.6.08 08:58
:-)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu