Nejprve druhá čárka na testu sytá, potom světlejší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 16:19
Holky prosim vas o rady

Ahoj holky prosim vas v zacatkem jsem si delala test vysel pozitivni krasne syte // dnes jsem si delala kontrolni a jedna byla dyte tmava a druha svetlejsi myslite ze se neco deje nebo je vse v poradku… K Dr jdu az příští tyden mam strach aby to nebylo mimodelozni ????

Reakce:
7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 12.07.19 16:35

Počkej, mrknu do křišťálové koule :nevim:
Neblbni, to může být bambilion věcí, to ti tady nikdo neřekne, buď počkej na dr. nebo jeď na pohotovost.

pikola
Generální žvanilka 21689 příspěvků 12.07.19 16:37

Tak si už radši další nedělej, těhotná jsi a z těch čárek jak jsou silné nic nevykoukáš. Může to bát jiná koncentrace moči nebo cokoliv

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 16:45

@7.straka ja sem nekde prave cetla ze kdyz pak slabne ze to muze byt jeden z duvodu ale jak pises ty muze byt vic duvodu :grin:

eva valoi
Extra třída :D 12120 příspěvků 12.07.19 16:56

Tyhle testy jsou za trest. :mrgreen:

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 12.07.19 17:02

Zrušte už konečně někdo testy, nebo mi tady z těch přiblblejch dotazů a lovení duchů praskne cévka :roll: :zed:

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 12.07.19 17:05

To je tak, když si někdo dělá další testy pro uklidnění…

eva valoi
Extra třída :D 12120 příspěvků 12.07.19 17:10

@ugluk No tak se uklidnila, ne?

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 12.07.19 17:21

@eva valoi to uklidnění probíhá ve dvou vlnách - udělá se druhej test, založí se diskuze a uklidnit se nechá od diskutujících. Poté, co přeskočí příspěvky těch, co se jim takhle projevil potrat.
Zakladatelko - jsi těhotná. Buď to prosperující je nebo není.

Nerine
Kelišová 5344 příspěvků 12.07.19 19:18

Klid :hug:
Nebyl ten druhý test jiné značky?
Tak si udělej ještě pro jistotu třetí a uvidíš ;) Já si také vždycky dělala více, jak jeden, nevěřím, že si někdo udělá jeden, a pak už to neřeší 8)
A buď v klidu, ty začátky jsou buď a nebo, věř miminku :andel:
Kdyby jsi měla křeče, či hodně špinila, jeď na pohotovost.
Držím palce :kytka:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 12.07.19 20:00

V životě by mě nenapadlo dělat si druhý po prvním jasně pozitivním. Pokud to samozřejmě je třeba týden po termínu menstruace, takže už se dá tak nějak předpokládat, že už nedorazí.

Kajka9
Kelišová 5497 příspěvků 12.07.19 22:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosim vas v zacatkem jsem si delala test vysel pozitivni krasne syte // dnes jsem si delala kontrolni a jedna byla dyte tmava a druha svetlejsi myslite ze se neco deje nebo je vse v poradku… K Dr jdu az příští tyden mam strach aby to nebylo mimodelozni ????

fakt je lepší nedělat každý den testy..jjá dělala jeden a bylo to..takto se stresuješ…

• test mohl být jiné značky
  • jiná citlivost
  • moc si pila :nevim:
  • nebo si dělala večer…?
ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 13.07.19 06:40

Tak jo, já na rovinu přiznávám, dělala jsem dva testy. Poté, co ten první, ani jsem netušila kolikátý den po vynechání přesně jsem byla, byl slaboulince pozitivní, za dva dny jsem zopákla ten druhý z krabičky, který už na tom byl výrazně lépe, takže jsem se objednala k doktorovi. Pokud by nezesílil, objednala bych se taky, co by mi zbylo :lol: Ale já to musela řešit hned s několika odbornými doktory, změna léků, dost specifické zdravotní problémy, a tak vůbec. Ale kdyby byl krásně pozitivní hned ten první, druhý by asi v krabičce zůstal navěky :mrgreen:

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 13.07.19 10:08

Jeee, tady se řeší neplodnost, těhotenství, porody a někomu prijde divny, ze je tu milion diskuzi o tehotenskych testech… možná by to chtělo zkusit moto klub, tam na pocurany papírky nikdo nezira :roll:
Zakladatelko, jestli slábne, klesá hcg a počítán, ze vis co to znamena. Jestli jsi delala jinou znacku, v jinou hodinu nebo zrovna vypila 3 litry vody, neni vysledek pro porovnání validni. Měj se.

ugluk
Hvězda diskuse 47380 příspěvků 13.07.19 10:13

Tady se ani tak neřeší, že někdo udělá test. Ale že když vyjde krásně pozitivní, dělat další je dost k ničemu. Protože pokud vyjde taky jasně pozitivní, o prosperitě těhotenství to neřekne vůbec nic. A pokud vyjde slabší, tak taky ne, akorát je ženská nervózní, většnou zbytečně.

Váš příspěvek
Reklama