Reklama

Homeopatie a neplodnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lojzísek
Stálice 78 příspěvků 17.01.17 10:16
Homeopatie a neplodnost

Ahoj holky,

už jsem se dostala do fáze, kdy chci zkusit „všechno“.
Má některá z vás pozitivní zkušenost s homeopatií při léčbě neplodnosti? Nechci absolvovat další IVF. Upřímně, homeopatii nevěřím, ale… co kdyby.

Děkuju! :mavam:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10226 příspěvků 17.01.17 11:00

@Lojzísek Slyšela jsem názor, že funguje jenom na toho, kdo jí věří, takže asi nic pro tebe :-D

lachi
Kecalka 404 příspěvků 18.01.17 17:14

@Lojzísek Ahoj, mám s homeopatií bohužel negativní zkušenost, k těhotenství nepomohla, jen nás to stálo dost peněz, ale já jí taky nevěřila. Fakt to chce věřit, jinak je to zbytečné zkoušet. Nám pomohla čínská medicína, té jsem věřila. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama