Lék Prednison

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 73 příspěvků 10.01.17 10:26
lék prednison

Ahoj holky,

mám na vás prosbu, jsem po dvou nevydařených IVF a 1×KET, v únoru se chystáme na KET a nemáme udělanou imunologii, dle lékařů z krve vše v pořádku, nyní mí lékařka předepsala anopyrin a prednison, prosím nevíte, kdy je možné začít prednison brát než půjdu na KET. A jaký vliv má anopyrin a prednison

Děkuji za odpovědi

Reakce:

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 10.01.17 10:43

Prednison snižuje imunitu a Anopyrin ředí krev. Ale proč nemáš imuno? Po dvou nezdarech? Než ket radši imuno, může to být zbytečné vyplytvane embryo. Když imuno tak buď Malickova v Praze nebo Ullcova-Gallova v Plzni. My jsme byli v Plzni, máme to 550 km daleko, ale díky ní, jsem ve 12 týdnu po ket.

Příspěvek upraven 10.01.17 v 11:04

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 10.01.17 11:01

Taky mě Prednison dávali v Pronatalu úplně zbytečně, dávají ho někde preventivně. Na testy mě potom poslali, když jsem přešla do Gennetu a to do Immunie na Praze 8.

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 10.01.17 11:24

@Lidušk Přikláním se k názoru ostatních - imunologie je první, co by se mělo dělat! Ono by se totiž mohlo stát, že můžete mít děti zcela přirozeně a centrum asistované reprodukce by pak přislo o peníze. My chodili na imunologii do Podolí k dr. Madarovi. Prednison se bere k potlačení imunitních reakcí organismu - tělo si dost často dělá protilátky vúči spermatu, případně vúči plodu, takže k vůli tomu některé páry vůbec neotěhotní, jiné otěhotní, ale potratí, protože tělo ten plod zabije, nedovlí mu se vyvíjet. Co se týče anopyrinu, tak ten se bere kvůli lepšímu prokrvování, potažmu kvůli lepší výživě plodu v těle matky.

Lidušk
Stálice 73 příspěvků 10.01.17 12:09
@Amys píše:
@Lidušk Přikláním se k názoru ostatních - imunologie je první, co by se mělo dělat! Ono by se totiž mohlo stát, že můžete mít děti zcela přirozeně a centrum asistované reprodukce by pak přislo o peníze. My chodili na imunologii do Podolí k dr. Madarovi. Prednison se bere k potlačení imunitních reakcí organismu - tělo si dost často dělá protilátky vúči spermatu, případně vúči plodu, takže k vůli tomu některé páry vůbec neotěhotní, jiné otěhotní, ale potratí, protože tělo ten plod zabije, nedovlí mu se vyvíjet. Co se týče anopyrinu, tak ten se bere kvůli lepšímu prokrvování, potažmu kvůli lepší výživě plodu v těle matky.

Lidušk
Stálice 73 příspěvků 10.01.17 12:13
@Lidušk píše:

Ahoj,

chodím do Podolí od října 2016 a na imunologii mě neposlali, že pýr výsledky krve jsou dobré jak moje tak přítelovo, že to není nutné, nyní mi paní doktorka dala anopyrin a prednison, že nyní zkusíme KET máme zamražené 4 embrya a že nyní zkusíme rozmrazit 2 a případně když se nepovede udělá se imunologie.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >