Utrogestan - nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

divomys
Kecalka 185 příspěvků 09.01.17 09:47
Utrogestan nevím si rady

Mám brát utrogestan na srovnání cyklu 17-24dc.Mam anovulační cykly a budu s příchodem menstruace stimulovat na IVF. A teď co my není jasné. Dnes jsem 16dc a dr. v CAR říkala, že teda 17-24dc a spočítala my to, že to vychází od 10.1.-16.1. Já jsem si to bohužel neskontrovala a zjistila jsem že to vychází od 10.1.-17.1. A že do tří dnů dostanu MS a mám hned přijít na domluvení stimulace. Ale 17.1. je v úterý takže MS bych měla dostat asi v pátek a o víkendu mám smůlu. Tak nevím jestli se řídit dr. nebo se jen spletla, teď do toho bude ten víkend. Vím asi si tam budu muset zavolat…Ale co myslíte vy, jak by jste to brali?

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 09.01.17 09:50

V CAR o víkendu nejsou?

divomys
Kecalka 185 příspěvků 09.01.17 09:59

@Nowuka2 myslím že jenom embryolozky, ale je my jasné že tam budu muset zavolat, že to vychází na víkend

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 09.01.17 10:03
@divomys píše:
@Nowuka2 myslím že jenom embryolozky, ale je my jasné že tam budu muset zavolat, že to vychází na víkend

Aha, tak to nevím jak to je, vím, že jsem párkrát četla že se chodí i o víkendu ale kdo nebo na co nevím. Zavolat no, nic jinýho ti nezbyde.

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 09.01.17 10:06

Vzhledem k tomu, že utrogestan budeš brát i po IVF, tak začni brát…a zavolej, jestli máš brát i přes MS nebo ne. Já třeba brala přes MS - polykala jsem ho a mimo MS zaváděla…po polykání mi bylo blbě a nemohla jsem řídit. A v Caru musí být i přes víkendy :mrgreen:

divomys
Kecalka 185 příspěvků 09.01.17 10:13

@Ladybird146 já ho právě budu teď polykat ty dny 17-24 dc abych tu MS vůbec dostala a pak se bere až po zavedení embrya a to bude až za cca 2-3 týdny a to budu zavádět. Jen mě rozhodilo že to dr. vypočítala jinak než to vyšlo mě

Lekninka91
Extra třída :D 10356 příspěvků 09.01.17 10:25

Já bych si tam zavolala.. Nebrala bych to podle sebe..

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 09.01.17 10:37

@divomys tak bych to asi brala podle Mudr :mrgreen:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 09.01.17 11:25

@divomys Dokud budeš brát Utrogestan, menstruaci nedostaneš.. takže to ber ten 17.-24 DC a MS přijde cca za 2 dny po vysazení.. Že je 10.1 17.DC to vyšlo tobě i doktorce stejně, ne? To sedí nebo ne?

divomys
Kecalka 185 příspěvků 09.01.17 12:34

@Hanka253 ano vyšlo to stejně, ona říkala brát 17-24 dc že je to od 10.-16. já si to hned psala, tak vím že to tak říkala. Ale když si to spočítám tak to vychází taky od 10. tj zítra ale až do 17.1. Kdybych to brala podle dr. do 16. tak by my to vyšlo ta MS před víkendem a stihla bych tam zajet, ale když to budu brát do 17. tak nevím jestli to nedostanu třeba v pátek a už tam nestihnu zajet. Řekla že MS do třech dnů. Zítra tam zavolám. Připadám si jak blbec, kdybych si to hned spočítala u ní jak to vychází, mohla jsem se hned sní domluvit

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 13:09

Máš napočítáno brát utrouš 8 dní, obvykle se bere 10. Nevysazuj tedy 24dc, ale až třeba 26dc, aby MS nevyšla na víkend. Nestane se vůbec nic, jen si MS posuneš. Kvůli tomuhle bych ani nikam nevolala, ale pro klid duše proč ne.. Utrogestan, Duphaston, Gynprodyl (vše na jedno brdo), beru už několik let, skoro cyklus co cyklus. Teď už teda konečně do konce 12tt. T.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 13:15

Jo a ještě jedna věc, ze začátku, když jsem začínala Utrogestan brát, tak mi MS jednou došla až 10 dní po dobrání a jednou jsem zas neměla ani těch 10 dní dobraných a přišla MS i přes Utrogestan. Takže pokud ho bereš poprvé, tak bych asi nijak zvlášť nepočítala s tím, že MS dojde třetí den od vysazení. Samozřejmě každé tělo je jiné a já byla asi výjimka :lol: ale tak aby jsi počítala i s těmato variantama ;) T.

Chipy
Kecalka 279 příspěvků 13.09.17 20:23

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem tak v padnu ale jsem tu nová a nevim si rady tak budu vdecna kdyz se nekdo ozve a poradi mi.
Nedochazela mi ms. Dostala jsem utros na srovnani protoze se snazime o mimi. V sobotu jsem ho mela prestat brat a cekat na ms. Jenze vcera v noci zaclo spineni a dnes rano neco jako ms, jen ze zacatku tmava a jakoby do hneda. Tak ted nevim, jestli utros bastit dal nebo uz si ho nevzit. O mimi se snazime ale je mi jasne, ze ani tento mesic to nevyjde. Diky predem za vase nazory ;)

Janča209
Kelišová 7052 příspěvků 13.09.17 20:33

@Chipy Já po braní utrogestanu mám ze začátku spíš taky jenom hnědé špinění, někdy až černé. Takže bych utroš normálně vysadila a čekala až se to rozjede, u mně to trvá tak 2-3 dny. :)

Chipy
Kecalka 279 příspěvků 13.09.17 20:46
@Janča209 píše:
@Chipy Já po braní utrogestanu mám ze začátku spíš taky jenom hnědé špinění, někdy až černé. Takže bych utroš normálně vysadila a čekala až se to rozjede, u mně to trvá tak 2-3 dny. :)

Ty jsi zlatá že jsi odepsala. :hug: Nevím si vůber rady. No taky bych to už nebaštila, jen jsem si nebyla jistá, jestli je normalní, že ms prijde dřív než stihnu dojíst utroš. Zda to nevadí..? :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >