Reklama

Horečka 4.den od antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zvo80
Povídálka 24 příspěvků 11.10.18 08:05
Horečka 4.den od ATB

Ahoj, poraďte, už jsem úplně vyřízená.
Minulou středu večer dostala dcera (5) horečku. Vím, že 3 dny je normální a tak jsem doufala, že to do víkendu přejde.
Nepřešlo.
V pondělí jsme šly k dr., CRP 112.
Takže jsme daly moč na rozbor a dostala atb.
Jinak kromě horečky ji míč není. Čůrá dobře, kakala dobře, žádná rýma ani kašel.
Výsledek z moči něco trochu vyššího. Jestli tu horečku má z toho dr. neuměla říct.
Teď je to 4. den od začátku atb a má 38,5
Včera se přes sen držela, večer to stouplo a teď takhle.
Co mám dělat, mám ještě čekat?

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

Vermun
Závislačka 3292 příspěvků 11.10.18 08:20

@zvo80 šla bych znovu k lékařce minimálně kvůli crp

Uživatel je onlinemonzaj
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 11.10.18 08:22

Poradila bych se s Dr,třeba změní antb.. potom bych jela případně na pohotovost kdyby se mi nezdálo..

zvo80
Povídálka 24 příspěvků 11.10.18 08:24

K dr. jsem volala, jdeme tam na 11.
Stalo se to někomu, že by 4.den po užívání atb stále trvala horečka?

Vermun
Závislačka 3292 příspěvků 11.10.18 08:27

@zvo80 já měla zánět průdušek a i přes nasazené ATB mi nebylo o moc lépe 5. Den, jen horečky už nebyly( ale já na ne netrpim), šla jsem znovu k dr, dostala jsem jiné ATB a za 3 dny mi bylo výrazně lépe.

zvo80
Povídálka 24 příspěvků 11.10.18 08:29

@Vermun u dcery je to prave taková záhada. Nic ji jinak není . Včera přes den už to vypadalo dobře a večer to zas vylítlo.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41142 příspěvků 11.10.18 09:06

@zvo80 antibiotika neucinkuji, nasadila je naslepo predpokladam. Rezistence a vysledky citlivosti trvaji 3 dny. Sla bych dnes na kontrolu znovu.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41142 příspěvků 11.10.18 09:07
@zvo80 píše:
@Vermun u dcery je to prave taková záhada. Nic ji jinak není . Včera přes den už to vypadalo dobře a večer to zas vylítlo.

Mela nalez v moci, muze to byt klidne mocak, antibiotika nezabraly, predpokladam.

zvo80
Povídálka 24 příspěvků 11.10.18 18:30

Atb asi trochu zabraly. Už nemá CRP 120 . Už má “jen” 87. Byli jsme opět u dr.
Nález v moči minimální, takže zahada.
Ještě máme vydržet. Prý by zítra už mohla být jen se zvýšenou teplotou… ach jo. Už jsem fakt vyřízená.
Teď akorát měříme teplotu a už to zase leze k 38.

Lišťule
Kecalka 164 příspěvků 11.10.18 22:56

Synovi nezabírala antibiotika na angínu, stále měl horečku, začalo se to zlepšovat až 5. den, nakonec dr dělala krevní obraz a k té angíně měl i boreliózu :?

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 41142 příspěvků 12.10.18 07:29

@zvo80 asi dve ruzne infekce. Uvidite dal, pripadne zase kontrola.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >