Horečka 4.den od antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zvo80
Povídálka 30 příspěvků 11.10.18 08:05
Horečka 4.den od ATB

Ahoj, poraďte, už jsem úplně vyřízená.
Minulou středu večer dostala dcera (5) horečku. Vím, že 3 dny je normální a tak jsem doufala, že to do víkendu přejde.
Nepřešlo.
V pondělí jsme šly k dr., CRP 112.
Takže jsme daly moč na rozbor a dostala atb.
Jinak kromě horečky ji míč není. Čůrá dobře, kakala dobře, žádná rýma ani kašel.
Výsledek z moči něco trochu vyššího. Jestli tu horečku má z toho dr. neuměla říct.
Teď je to 4. den od začátku atb a má 38,5
Včera se přes sen držela, večer to stouplo a teď takhle.
Co mám dělat, mám ještě čekat?

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:
Vermun
Závislačka 3334 příspěvků 11.10.18 08:20

@zvo80 šla bych znovu k lékařce minimálně kvůli crp

monzaj
Ukecaná baba ;) 1894 příspěvků 11.10.18 08:22

Poradila bych se s Dr,třeba změní antb.. potom bych jela případně na pohotovost kdyby se mi nezdálo..

zvo80
Povídálka 30 příspěvků 11.10.18 08:24

K dr. jsem volala, jdeme tam na 11.
Stalo se to někomu, že by 4.den po užívání atb stále trvala horečka?

Vermun
Závislačka 3334 příspěvků 11.10.18 08:27

@zvo80 já měla zánět průdušek a i přes nasazené ATB mi nebylo o moc lépe 5. Den, jen horečky už nebyly( ale já na ne netrpim), šla jsem znovu k dr, dostala jsem jiné ATB a za 3 dny mi bylo výrazně lépe.

zvo80
Povídálka 30 příspěvků 11.10.18 08:29

@Vermun u dcery je to prave taková záhada. Nic ji jinak není . Včera přes den už to vypadalo dobře a večer to zas vylítlo.

blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 11.10.18 09:06

@zvo80 antibiotika neucinkuji, nasadila je naslepo predpokladam. Rezistence a vysledky citlivosti trvaji 3 dny. Sla bych dnes na kontrolu znovu.

blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 11.10.18 09:07
@zvo80 píše:
@Vermun u dcery je to prave taková záhada. Nic ji jinak není . Včera přes den už to vypadalo dobře a večer to zas vylítlo.

Mela nalez v moci, muze to byt klidne mocak, antibiotika nezabraly, predpokladam.

zvo80
Povídálka 30 příspěvků 11.10.18 18:30

Atb asi trochu zabraly. Už nemá CRP 120 . Už má “jen” 87. Byli jsme opět u dr.
Nález v moči minimální, takže zahada.
Ještě máme vydržet. Prý by zítra už mohla být jen se zvýšenou teplotou… ach jo. Už jsem fakt vyřízená.
Teď akorát měříme teplotu a už to zase leze k 38.

Lišťule
Kecalka 165 příspěvků 11.10.18 22:56

Synovi nezabírala antibiotika na angínu, stále měl horečku, začalo se to zlepšovat až 5. den, nakonec dr dělala krevní obraz a k té angíně měl i boreliózu :?

blumen
Hvězda diskuse 42799 příspěvků 12.10.18 07:29

@zvo80 asi dve ruzne infekce. Uvidite dal, pripadne zase kontrola.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >