Insuficience aortální chlopně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medičkaa
Kecalka 152 příspěvků 7 inzerátů 09.10.18 15:16
insuficience aortální chlopně

Zdravím, opět si jdu pro radu. Synovi zjistili nedomykavost aortalni chlopně prvního stupně, což za předpokladu, že se to nezhorší, není asi žádná tragédie. Ale chtěla jsem se zeptat pokud někdo má s touhle vadou zkušenost jestli a jak vás to omezovalo v životě? A taky jestli se to u někoho bez známé příčiny zhoršilo? Syn je zatím malý, takže je to asi předčasné, ale zajímalo by mě jestli bude moct v budoucnu třeba sportovat, alespoň rekreačně? Díky

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >