Štípance po očkování

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 15:01
Štípance po očkování

Zdravím. minulý týden jsme byli s dcerkou (13m) na očkování (spalničky,…) dr.nam vysvětlovala že se mohou objevit vyrazky a horecky. Dcera ma dva dny takové pichance na obou rukach a jeden na noze vypadá to jako od komára..zatim mazem fenistilem..setkali ste se někdo už s tím? Přikládám foto pomalu ji miznou a zustava takovy pupinek malinký. Děkuji za odpovědi

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 20:44
Skoro to samé

Nám se to udělalo na nožičce,byli jsme s tím u doktora a řekl nám,že se s touto reakci u téhle vakciny ještě nesetkal.Mame dávat fenistil a zítra na kontrolu,místo toho aby to nějak ustupovalo stále to roste,tak jsem zvědavá co nám zítra rekne.Jak to dopadlo u vás? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama