Zpět na web

  • načítám...

received_497706637365077.jpeg

Zdravím. minulý týden jsme byli s dcerkou (13m) na očkování (spalničky,...) dr.nam vysvětlovala že se mohou objevit vyrazky a horecky. Dcera ma dva dny takové pichance na obou rukach a jeden na noze vypadá to jako od komára..zatim mazem fenistilem..setkali ste se někdo už s tím? Přikládám foto pomalu ji miznou a zustava takovy pupinek malinký. Děkuji za odpovědi

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 08.10.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...