received_497706637365077.jpeg
Zdravím. minulý týden jsme byli s dcerkou (13m) na očkování (spalničky,...) dr.nam vysvětlovala že se mohou objevit vyrazky a horecky. Dcera ma dva dny takové pichance na obou rukach a jeden na noze vypadá to jako od komára..zatim mazem fenistilem..setkali ste se někdo už s tím? Přikládám foto pomalu ji miznou a zustava takovy pupinek malinký. Děkuji za odpovědi
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 08.10.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána