Reklama

Opar nebo impetigo?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leňásek27
Závislačka 3283 příspěvků 19 inzerátů 07.10.18 20:22
Opar nebo impetigo?

Dobrý večer, prosím o radu. Dcerce se v týdnu na obličeji objevila vyrážka. Nejdříve to vypadalo na klasický koutek, ale dělají se jí drobunké puchýřky a následně žlutý povlak. Zatím se nijak nerozšiřuje, kromě ťupky na nosíku, která nevím zda s vyrážkou souvisí nebo je od rýmy. Malá je nachlazená, před týdnem měla zvýšenou teplotu. Ví někdo co by to mohlo být? Přikládám fotky v různých fázích. Děkuji.

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 07.10.18 20:47

řekla bych, že jen opar, impetigo už by bylo asi více rozlezlé :nevim:

machninka
Povídálka 31 příspěvků 07.10.18 20:48

Moje děti impetigo měly, pokud se to nerozšiřuje, tak tipuji opar ;) ať je brzy pryč ;)

cverunka
Závislačka 2540 příspěvků 07.10.18 21:05

Mě napadla nemoc ruce-nohy-ústa. Dcera jí má taky a prý to docela teď řádí. Někdo má jen afty v puse, někdo vyrážku kolem pusy a na končetinách. Jestli má i rýmu, tak by to mohlo být ono. Máme stejné puchýřky

Leňásek27
Závislačka 3283 příspěvků 19 inzerátů 07.10.18 21:32

@iiiv @machninka děkuji za názor, taky si myslím, že by to mohl být opar. Znejistělo mě, že ve školce před 14 dny viselo na nástěnce upozornění, ať kontrolujeme pokožku dětí kvůli impetigu. Chytlo to pár dětí. O víkendu jsem volala známé, co ho taky měli a prý to vypadá podobně :nevim:

Příspěvek upraven 07.10.18 v 21:59

Leňásek27
Závislačka 3283 příspěvků 19 inzerátů 07.10.18 21:33

@cverunka tohle mě vůbec nenapadlo a ani jsem si nevšimla, že by dcerka měla vyrážku na končetinách :think: Zítra to pro jistotu zkontroluji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >