řádí teď střevní chřipka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 15:51
Střevní chřipka řádí teď?

Dcera se ráno probudila a nebylo jí dobře…bolest břicha…stolice normální…1× zvracela…už 2× dietně jedla a cítila se lépe, teď odpoledne má přes 38C…může být taková teplota ke střevní chřipce?

Reakce:
věrasek80
Extra třída :D 11109 příspěvků 05.10.18 16:33

ahoj u nás ted střevní chřipka neřádí ale u vás třeba může, starší syn teplotu u střevní virozy mívá,mladší ne

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 05.10.18 16:34

Může to být cokoliv, ta střevní chřipka, nějaká jiná viróza nakonec i začínající angína. Uvidíte zítra, jak se to bude vyvíjet.

neila
Extra třída :D 10813 příspěvků 05.10.18 17:09
@Anonymní píše:
Dcera se ráno probudila a nebylo jí dobře…bolest břicha…stolice normální…1× zvracela…už 2× dietně jedla a cítila se lépe, teď odpoledne má přes 38C…může být taková teplota ke střevní chřipce?

syn má dnes úplně to samé :roll: já to teda konzultovala se sousedkou (lékařka), aby náhodou nešlo o zánět slepáku, ale asi to bude jen viróza

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 05.10.18 17:23

Ano. Měl ji přítel dva dny, pak já a teď mamka… Sice bez horeček ale behavka no

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 05.10.18 17:24

Jinak jeste…já měla ke střevní viroze 38,9 a horečku jsem neměla minimálně 10let

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:31

jak je synovi?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >