Reklama

řádí teď střevní chřipka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 15:51
Střevní chřipka řádí teď?

Dcera se ráno probudila a nebylo jí dobře…bolest břicha…stolice normální…1× zvracela…už 2× dietně jedla a cítila se lépe, teď odpoledne má přes 38C…může být taková teplota ke střevní chřipce?

Reklama

Reakce:

věrasek80
Extra třída :D 10980 příspěvků 05.10.18 16:33

ahoj u nás ted střevní chřipka neřádí ale u vás třeba může, starší syn teplotu u střevní virozy mívá,mladší ne

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 05.10.18 16:34

Může to být cokoliv, ta střevní chřipka, nějaká jiná viróza nakonec i začínající angína. Uvidíte zítra, jak se to bude vyvíjet.

neila
Extra třída :D 10203 příspěvků 05.10.18 17:09
@Anonymní píše:
Dcera se ráno probudila a nebylo jí dobře…bolest břicha…stolice normální…1× zvracela…už 2× dietně jedla a cítila se lépe, teď odpoledne má přes 38C…může být taková teplota ke střevní chřipce?

syn má dnes úplně to samé :roll: já to teda konzultovala se sousedkou (lékařka), aby náhodou nešlo o zánět slepáku, ale asi to bude jen viróza

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 17:23

Ano. Měl ji přítel dva dny, pak já a teď mamka… Sice bez horeček ale behavka no

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 17:24

Jinak jeste…já měla ke střevní viroze 38,9 a horečku jsem neměla minimálně 10let

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:31

jak je synovi?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >