Reklama

Práskání v uších po operaci mandli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simsim12
Povídálka 26 příspěvků 05.10.18 06:12
Praskani v usich po operaci mandli

Dcerka 6 let podstoupila pred 2 tydny odstr. mandli a zmenseni krcnich + odsati pr. ucha. Zacalo ji ale obcasne zalehani a praskani v tom uchu. Cvicit a behat stale nemuze. A za 2 tydny mame jit znova na kontrolu.Meli jste nekdo podobne potize? Spravilo se to casem? DIKY

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 05.10.18 07:11

@Simsim12 A trénujete vyrovnávání tlaku v uchu? Nafukování balonků, správné smrkání…?

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >