Reklama

Máme vši- co na to používáte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:01
Máme vši =(

Našla jsem u dětí vsi :cert: prosím co používáte? A co úklid? Děkuji :( použili jsme liquido doporučili nám ho v lékárně a stále :cert: žijí :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 07.10.18 18:02

Tak za prvé tě lituju :mrgreen: za druhé na tyhle přípravky nevěřím.U nás nejvíc pomohla alpa a zabalit na pár hodin

nozu
Extra třída :D 11572 příspěvků 07.10.18 18:05

musis to rucne vybirat. pripravky z lekarny nejsou spolehlive. tipu na uklid je milion a jedna ve starsich diskusich…

ugluk
Hvězda diskuse 42645 příspěvků 07.10.18 18:05

Je tu na to asi tak padesát diskuzí…
U nás se maximálně osvědčilo www.bezvsi.cz
Neosvědčily přípravky pro zvířata, žehlička a vyčesávání obyč všiváčkem.

Framik
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 19 inzerátů 07.10.18 18:06

Kupte si hřebínek vsivacek kovový s dvojitými zuby vyvede nejen vsi ale i hnidy. Přípravky jsou o ničem.

Jannys
Kelišová 6320 příspěvků 07.10.18 18:06

Říkají, že nejlépe pomáhá psí šampón na parazity,blechy.

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 07.10.18 18:10

Já jsem hlavně každý den vyčesávala. V Rossmanovi jsem koupila psi pěnový šampon proti parazitům, aplikovala po třech dnech celkem třikrát a cesala jak vzteklá kovovým vsivackem, též kdysi koupený pro psa… A po týdnu byly pryč. Ale hnidy jsem nacházela na vlasech ještě dlouho, neměl mi je kdo vybrat, nicméně ten šampon obyvatele hnid zahubil.

_0812_
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 07.10.18 18:11

Nalej do misky olej, Alpu a Tea tree olej a nanes po celé délce vlasů, zabal do igelitu a nech hodinu a půl působit. Všechno povleč, vyper a za ušima, krk a temeno hlavy pravidelně mazej tím Tea tree olejem. Vlasy pak rozděl na části, vem si baterku a sviť na každý pramen a hnidy stahuj nehtem nebo vystříhej.

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 07.10.18 18:17

Jednoznačně kouzelný všiváček. Zkusili jsme Liquido, Diffusil, Alpu s olejem (zpočátku jsem byla nadšená, ale při posledním výskytu vší to bylo na nic), přípravky pro zvířata a efekt nula nula nic. S všiváčkem stačí vyčesávat, je to sice pakárna, hlavně, když má člověk víc dětí a hlavně dlouhovlasých holčiček, ale funguje to. Hodně štěstí a ať jsou mrchy brzo pryč :kytka:

Příspěvek upraven 07.10.18 v 18:19

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 07.10.18 18:17

My doma používáme mix alpy, oleje a Tea tree oleje, pod igelit a ideálně přes noc. Po umytí vyčešu všiváčkem a nakonec vyžehlím vlasy žehličkou. Všiváčkem vyčesávám minimálně týden 2×denně. Vyberu všechno co mohlo přijít do kontaktu s hlavou - celou postel. Vyluxuji matraci.
Dělám to všechno hlavně pro svůj klid.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 07.10.18 18:26
@Anonymní píše:
Našla jsem u dětí vsi :cert: prosím co používáte? A co úklid? Děkuji :( použili jsme liquido doporučili nám ho v lékárně a stále :cert: žijí :cert:

Liquido duo je dobré. Nechat déle působit. Vyčesávat. Holčičce s delšími vlasy vyžehlit vlasy žehličkou na vlasy. Vyprat vše v posteli, čepice, pyžama, hodně vysávat. Cca po týdnu zopakovat proceduru se šamponem. Alpu klidně mezi tím. Četla jsem, že hnidy jdou lépe vyčesávat, pokud se natřou kondicionérem. Za zkoušku nic nedáš :nevim:

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 07.10.18 18:27
@fragola píše:
Jednoznačně kouzelný všiváček. Zkusili jsme Liquido, Diffusil, Alpu s olejem (zpočátku jsem byla nadšená, ale při posledním výskytu vší to bylo na nic), přípravky pro zvířata a efekt nula nula nic. S všiváčkem stačí vyčesávat, je to sice pakárna, hlavně, když má člověk víc dětí a hlavně dlouhovlasých holčiček, ale funguje to. Hodně štěstí a ať jsou mrchy brzo pryč :kytka:Příspěvek upraven 07.10.18 v 18:19

Při tvém počtu dětí by mě vši asi zabily :P Jsi dobrá!

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 07.10.18 18:34

@Russet Tak přece si ty bestie nebudeme chovat, že jo :zed: Manžel měl kolegyni v práci, která konstatovala, že dcera má vši, ale nic s tím zatím dělat nebude. Tohle prostě nepochopím, že jsou někteří lidé tak hloupí a ostatní rodiče se můžou pak třeba zvencnout a točí se to pořád dokola.

Russet
Extra třída :D 10922 příspěvků 07.10.18 18:46
@fragola píše:
@Russet Tak přece si ty bestie nebudeme chovat, že jo :zed: Manžel měl kolegyni v práci, která konstatovala, že dcera má vši, ale nic s tím zatím dělat nebude. Tohle prostě nepochopím, že jsou někteří lidé tak hloupí a ostatní rodiče se můžou pak třeba zvencnout a točí se to pořád dokola.

Fůj. No, mám čerstvého školkáčka, tak uvidím, kdy donese „dáreček“. Naštěstí je to kluk a strojek to jistí.

TMana
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 07.10.18 18:48
@fragola píše:

Tohle by se mělo trestat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >