Reklama

Bradavička u 8 měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka14
Kecalka 289 příspěvků 06.10.18 09:31
Bradavička u 8 měsíčního miminka

Nemáte prosím někdo zkušenost s bradavičkama u dětí? Čím můžeme začít léčit než se dostaneme ke kožnímu? Nemám s tím žádnou zkušenost. Dceři je 8 měsíců a bradavičku už má několik týdnů. Jednu dobu už to vypadalo, že se to hojí, ale má ji znova. Zapomněla jsem se zeptat v poradně. Děkuji za jakékoliv rady. Hezký sobotní den.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 06.10.18 09:58

@Terka14 takhle male dite bych hned v pondeli vzala na kozni a neexperimentovala. jinak se prodavaji ruzne vodicky, laky atd. na bradavice. take tekuty dusik pro domaci pouziti. ale vse tohle bych bez porady s lekarem nasadila triletemu diteti, ale ne osmimesicnimu… otazka je, jestli to je opravdu bradavice.

Terka14
Kecalka 289 příspěvků 08.10.18 21:00

@nozu děkuji za reakci. Taky nechci experimentovat. Dnes jsem volala k pediatrovi zítra se mu jdeme ukázat a uvidíme. Určitě nás pošle na kožní. S těma je u nás teda kříž. Docela velké město a jen dva kožaři :zed: Jeden nebere nové pacienty a jeden bere bez objednávky čekání v čekárně tak cca 4 hodiny :zed: ale tak třeba nám něco poradi dětský doktor :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >