Bradavička u 8 měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka14
Kecalka 309 příspěvků 06.10.18 09:31
Bradavička u 8 měsíčního miminka

Nemáte prosím někdo zkušenost s bradavičkama u dětí? Čím můžeme začít léčit než se dostaneme ke kožnímu? Nemám s tím žádnou zkušenost. Dceři je 8 měsíců a bradavičku už má několik týdnů. Jednu dobu už to vypadalo, že se to hojí, ale má ji znova. Zapomněla jsem se zeptat v poradně. Děkuji za jakékoliv rady. Hezký sobotní den.

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 06.10.18 09:58

@Terka14 takhle male dite bych hned v pondeli vzala na kozni a neexperimentovala. jinak se prodavaji ruzne vodicky, laky atd. na bradavice. take tekuty dusik pro domaci pouziti. ale vse tohle bych bez porady s lekarem nasadila triletemu diteti, ale ne osmimesicnimu… otazka je, jestli to je opravdu bradavice.

Terka14
Kecalka 309 příspěvků 08.10.18 21:00

@nozu děkuji za reakci. Taky nechci experimentovat. Dnes jsem volala k pediatrovi zítra se mu jdeme ukázat a uvidíme. Určitě nás pošle na kožní. S těma je u nás teda kříž. Docela velké město a jen dva kožaři :zed: Jeden nebere nové pacienty a jeden bere bez objednávky čekání v čekárně tak cca 4 hodiny :zed: ale tak třeba nám něco poradi dětský doktor :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >