Flek na ruce, štípanec?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rezulka
Závislačka 2881 příspěvků 08.10.18 21:13
Flek na ruce, štípanec?

Netušíte, co to může být?

Reakce:

baccata
Kecalka 365 příspěvků 08.10.18 21:34

Mám to samé akorát na břiše, připojím se. Ale podle netu si myslím že to je plíseň…

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 08.10.18 21:35

Nj vypadá to na plíseň. Zkusila bych canesten

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 08.10.18 21:41
@rezulka píše:
Netušíte, co to může být?

Vypada to divne.
kdyby bylo leto myslela bych na flek od slunce.
Mozna je to ta plisen.
Jeste ze to neni na penisu nebo na vagine, tam se plisen leci mnohem hur.
Namaz si to canestenem a pockej jestli se zacne hojit.

Pakosek1
Povídálka 15 příspěvků 08.10.18 21:42

Myslím že je to plíseň, sestra měla dost totozne fleky dva. Jen tedy podstatně větší. Na kožním říkali, že na 90 % od morčat co jsme chovali. Nakonec brala cca měsíc antibiotika, měla i kortikoidove masti. Bylo fakt na dlouho než jsme se toho zbavili. Naštěstí to neni nějak snadno přenosné a pustili ji s tím i na tábor. Jen je to na delší trať, než se toho člověk zbaví :?

rezulka
Závislačka 2881 příspěvků 08.10.18 21:49

Díky za odpovědi. Má to neteř, se zvířaty v kontaktu je. Taky jsem to tipovala na plíseň. Děkuju, zprávu předám :)

Mirčulka
Kecalka 234 příspěvků 09.10.18 12:41

Zrovna s tímhle jsem byla včera u dr, napsal mi mast TRIAMCINOLON, udělalo se mi to z obyčejného štípance.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >