Reklama

Neustálé pocení a večerní horečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mazliii_k
Povídálka 26 příspěvků 08.10.18 21:21
Neustale poceni a vecerni horecka

Dobry den, maminky, jdu za Vami pro radu. Nas chlapecek (2,5 roku) zacal mit asi pred 9 dny prujem, nasadili jsme Smektu, prujem zlepsila, ale uplne nezastavila, tak jsme sli k mudr. a ta nam dala nejaka probiotika na doleceni. Nicmene kdyz jsme prisli domu, tak.byl maly uplne tumpachovy a po zmereni jsem mu zjistila horecku. Ta trvala asi tri dny a kdyz uz sem se nasledujici den radovala, ze konecne presla ( pres den malej lita, blbne a nevypada, ze by ho neco trapilo, ani ten prujem uz nema), tak bum a uz druhy vecer po usnuti mu teplota zase vylitla nad 38, silene, ale silene se poti, polstar pyzamko mokre. A i pres den je vecne oroseny (pritom neni nejak moc obleceny), spis je studeny a spoceny. Mozna plasim zvytecne, ale to vite, neda mi to spat. Myslite, ze by tu horecka mohla mit nejakou spojitost s tim prujmem, i kdyz uz ho nema? Maly neni zadna casoritka, ale poslednich par dni nechce ani nic moc jist, no a s pitim to byla vzdycky traga( nabizim a snazim se podavat skoro porad, ale proste je palicatej a asi nema zizen), ale tedka to je jeste horsi. Kdyby jste nekdo meli podobnou zkusenost, budu stastna za prispevky. Jestli mam jeste vydrzet, nebo jit zase k mudr? Aby me nemela za blazna, ze jsem vyprdena z horecky, ale me to prijde proste divny.

Reklama

Reakce:

addams
Povídálka 18 příspěvků 08.10.18 21:36

Divné to je a neplašíš. My jsme tohle měli - také noční horečky a propocené polštáře, pak pár dní dobré a znovu se to opakovalo a to skoro měsíc. Po různých testech jsme nakonec zjistili z rentgenu, že má přechozený zápal plic a přeléčili jsme to antibiotiky. Neměl kromě těch horeček a pocení nic. Jen 2 měsíce předtím byl nachlazený. Takže horečku nepodceňovat. Můžou to být jen periodické horečky (některé děti na to prý trpí), nebo něco víc - zajdi si k mudře, nech udělat krevní obraz a budete moudřejší.

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 08.10.18 21:37

Je možné, že se přidružila nějaká infekce. Čtvrtý den horečka pro mě znamená jít s dítětem k doktorovi.
A nenechala bych ho lítat. Já vím, že je těžké udržet batole v klidu, obzvlášť pokud je temperamentní, ale klidový režim a vylezeni nemoci by mu třeba prospěl a nemoc by se zbytečně netahla.

sara29
Kecalka 472 příspěvků 08.10.18 21:39

My si necim podobným prosli celá rodina minulý týden.Děti naštěstí v mnohem slabší "verzi "zářo já s manželem,hrůza a děs :nevim: začalo to prujmem a horečkou,přidala se bolest hlavy,kloubů, zimnice.V noci jsem se prevlekala několikrát, budila jsem se úplně spocena. Měla jsem teda i vyšší crp,ale na atb to naštěstí nebylo.K tomu se přidala velká rýma. Trvalo to pres týden a pořád se ještě necítím úplně fit :pocitac:

sara29
Kecalka 472 příspěvků 08.10.18 21:43

Určitě bych zasla k doktorce ať udělá crp a budete vidět.

Mazliii_k
Povídálka 26 příspěvků 08.10.18 21:47

No, to je prave to, ze on nema zadne priznaky …Kdyby mel rymu, kasel, tak vim, cemu to prisoudit, ale takhle. Pres den je bez teploty, jak rikam, lita( je strasne temperamentni a je temer nemozne ho udrzet na miste) a nevypada, ze by mu neco bylo, mimo toho celodenniho zvyseneho poceni. A vecer bum a zase horecka :( …

blumen
Hvězda diskuse 41160 příspěvků 08.10.18 21:52

@Mazliii_k dle me to nesouvisi a ma jinou infekci

sara29
Kecalka 472 příspěvků 08.10.18 21:55

Zajděte si k té doktorce a uvidíte.Udělá crp a hned budete vidět jestli to nemá zvýšené a nepotřebuje atb.Něco se v těle děje,když ta horečka vyletí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >