Neustálé pocení a večerní horečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mazliii_k
Povídálka 32 příspěvků 08.10.18 21:21
Neustale poceni a vecerni horecka

Dobry den, maminky, jdu za Vami pro radu. Nas chlapecek (2,5 roku) zacal mit asi pred 9 dny prujem, nasadili jsme Smektu, prujem zlepsila, ale uplne nezastavila, tak jsme sli k mudr. a ta nam dala nejaka probiotika na doleceni. Nicmene kdyz jsme prisli domu, tak.byl maly uplne tumpachovy a po zmereni jsem mu zjistila horecku. Ta trvala asi tri dny a kdyz uz sem se nasledujici den radovala, ze konecne presla ( pres den malej lita, blbne a nevypada, ze by ho neco trapilo, ani ten prujem uz nema), tak bum a uz druhy vecer po usnuti mu teplota zase vylitla nad 38, silene, ale silene se poti, polstar pyzamko mokre. A i pres den je vecne oroseny (pritom neni nejak moc obleceny), spis je studeny a spoceny. Mozna plasim zvytecne, ale to vite, neda mi to spat. Myslite, ze by tu horecka mohla mit nejakou spojitost s tim prujmem, i kdyz uz ho nema? Maly neni zadna casoritka, ale poslednich par dni nechce ani nic moc jist, no a s pitim to byla vzdycky traga( nabizim a snazim se podavat skoro porad, ale proste je palicatej a asi nema zizen), ale tedka to je jeste horsi. Kdyby jste nekdo meli podobnou zkusenost, budu stastna za prispevky. Jestli mam jeste vydrzet, nebo jit zase k mudr? Aby me nemela za blazna, ze jsem vyprdena z horecky, ale me to prijde proste divny.

Reakce:
addams
Povídálka 19 příspěvků 08.10.18 21:36

Divné to je a neplašíš. My jsme tohle měli - také noční horečky a propocené polštáře, pak pár dní dobré a znovu se to opakovalo a to skoro měsíc. Po různých testech jsme nakonec zjistili z rentgenu, že má přechozený zápal plic a přeléčili jsme to antibiotiky. Neměl kromě těch horeček a pocení nic. Jen 2 měsíce předtím byl nachlazený. Takže horečku nepodceňovat. Můžou to být jen periodické horečky (některé děti na to prý trpí), nebo něco víc - zajdi si k mudře, nech udělat krevní obraz a budete moudřejší.

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 08.10.18 21:37

Je možné, že se přidružila nějaká infekce. Čtvrtý den horečka pro mě znamená jít s dítětem k doktorovi.
A nenechala bych ho lítat. Já vím, že je těžké udržet batole v klidu, obzvlášť pokud je temperamentní, ale klidový režim a vylezeni nemoci by mu třeba prospěl a nemoc by se zbytečně netahla.

sara29
Kecalka 472 příspěvků 08.10.18 21:39

My si necim podobným prosli celá rodina minulý týden.Děti naštěstí v mnohem slabší "verzi "zářo já s manželem,hrůza a děs :nevim: začalo to prujmem a horečkou,přidala se bolest hlavy,kloubů, zimnice.V noci jsem se prevlekala několikrát, budila jsem se úplně spocena. Měla jsem teda i vyšší crp,ale na atb to naštěstí nebylo.K tomu se přidala velká rýma. Trvalo to pres týden a pořád se ještě necítím úplně fit :pocitac:

sara29
Kecalka 472 příspěvků 08.10.18 21:43

Určitě bych zasla k doktorce ať udělá crp a budete vidět.

Mazliii_k
Povídálka 32 příspěvků 08.10.18 21:47

No, to je prave to, ze on nema zadne priznaky …Kdyby mel rymu, kasel, tak vim, cemu to prisoudit, ale takhle. Pres den je bez teploty, jak rikam, lita( je strasne temperamentni a je temer nemozne ho udrzet na miste) a nevypada, ze by mu neco bylo, mimo toho celodenniho zvyseneho poceni. A vecer bum a zase horecka :( …

blumen
Hvězda diskuse 42694 příspěvků 08.10.18 21:52

@Mazliii_k dle me to nesouvisi a ma jinou infekci

sara29
Kecalka 472 příspěvků 08.10.18 21:55

Zajděte si k té doktorce a uvidíte.Udělá crp a hned budete vidět jestli to nemá zvýšené a nepotřebuje atb.Něco se v těle děje,když ta horečka vyletí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Tak jak to bylo?! 7 nejasností v případu „Jan Tuna vs. gorila“

Moderátor televize Seznam Jan Tuna (45) se před pár dny účastnil uzavřeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >