Horečka - 8mi měsíční miminko

309
4.4.20 14:26

Horečka - 8mi měsíční miminko

Zdravim vás holky mám dotaz :think:
Od úterý začala malá chraptet jakoby měla vyrvany hlásek a ve středu se dostavila zvýšená teplota 37,5..večer 39,1..dali jsme paralen sus po hodině se jí to snížilo na 38,1 a za půl hodinky na 37,5. Ve čtvrtek měla zas jen zvýšenou celý den, i včera večer jen zvýšenou až na noc kdy měla 38,6. Dala jsem zase paralen a ráno měla 36,7. Doteď má zas jen zvysenou kolem 37,5. Do toho má i kašovitou stolici. Včera jsme byli u doktorky..krev i moc v pořádku, poslouchala ji a vše taky v pořádku v krku nic nevidí. Na covid to naštěstí pry nevypadá :think: ale já mám strach, když má pořád tu zvýšenou. Jinak od včerejška má ten chrapot výrazně lepší. Myslíte, že se jí to brzy zlepší? Bojím se že ji ta zvýšená teplota do týdne nezmizí..je to moje první miminko je poprvé nemocná a mám strach :nevim: :( jinak je pořád vysmata v pohodě..nepláče, pije, jí, spinká hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1023
4.4.20 14:32

@Deňa1995 co ouška? Malému pichali obě naráz a my to nepoznali. Když jsem ho na ousku (tam kde se to zkouší) zmackla, tak na to nereagoval. Jen byl teda hodně uplakany a po 3 dnech teplot nás poslali na orl a bylo vymalováno. Pak hned horečka klesla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1253
4.4.20 15:18

@Deňa1995 To budou zoubky. Neroste ji něco? Moji kluci muzou mit třeba 3 dny horecku a zub vyroste, resp. je viditelný třeba až za měsíc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
4.4.20 16:10

@suzka1 to nevím jestli zoubky, nemá opuchle dasnicko a ani si nerve do pusy nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1253
4.4.20 16:12

@Deňa1995 Může to byt i šestá nemoc. Pokud se 4.den osype a bude bez teplot, je to ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
5.4.20 06:43
@suzka1 píše:
@Deňa1995 Může to byt i šestá nemoc. Pokud se 4.den osype a bude bez teplot, je to ono.

Tyjo fakt že jo…od včera 18h doteď bez teplot..najednou klesla teplota na 36,2 a je na hrudi a obličeji celá osypana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1253
5.4.20 06:57

@Deňa1995 :potlesk: :potlesk: Taaak a je to :) Znáš příčinu, to je nejdůležitější. Ničím ji nemaz, nech to jak to je, za par dni to zmizí. Úplně by se nemela stykat s jinymi miminy, ktery to nikdy nemely, po dobu 14 dni, ale je karantena, takze stejně asi nikam moc na kaficka nechodite, vid? :) Pediatrovi to jen rekni pri příští návštěvě, at si to zapíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
5.4.20 06:57

@suzka1 a co to znamená pro další dny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
5.4.20 07:07
@suzka1 píše:
@Deňa1995 :potlesk: :potlesk: Taaak a je to :) Znáš příčinu, to je nejdůležitější. Ničím ji nemaz, nech to jak to je, za par dni to zmizí. Úplně by se nemela stykat s jinymi miminy, ktery to nikdy nemely, po dobu 14 dni, ale je karantena, takze stejně asi nikam moc na kaficka nechodite, vid? :) Pediatrovi to jen rekni pri příští návštěvě, at si to zapíše.

Neee jsme doma to je jasný :lol: :oops: no ale noc byla SILENA, budila se co hodinu s revem, pak se prevalovala vždy tak 10 min než usla musím říct že za celých 8 měsíců jsem nikdy takovou noc nezažila :lol: myslíte že to bylo z toho osypani? Že třeba ji to svedilo nebo jsem četla i že příznak neklid ale zase ona celé 3 dny byla úplně hodnoucka až teď v noci..no nevím :think: hlavní je že se potvrdilo že je to šestá nemoc :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1253
5.4.20 07:13

@Deňa1995 Byla hodnoucka, protože měla teplotu. Ted uz ji neměla, tak ji otrnulo :) A buh vi, jake zmeny v telicku v ni panuji, kdyz se takhle pres noc osype, ale nemělo by ji to svedit. Jen musi vypadat legracne, ne? :) :) Ja mam dvojcata a jeden to mel v 7.mesici a druhy to od neho nechytil a taky to byl mazec. Ty horecky u dětí jsou příšerne. Ted uz bude jen dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
5.4.20 11:58
@suzka1 píše:
@Deňa1995 Byla hodnoucka, protože měla teplotu. Ted uz ji neměla, tak ji otrnulo :) A buh vi, jake zmeny v telicku v ni panuji, kdyz se takhle pres noc osype, ale nemělo by ji to svedit. Jen musi vypadat legracne, ne? :) :) Ja mam dvojcata a jeden to mel v 7.mesici a druhy to od neho nechytil a taky to byl mazec. Ty horecky u dětí jsou příšerne. Ted uz bude jen dobře :kytka:

No ten strach o dítě je hrozný, a kolik těch nemoci ještě bude a toho strachu hrůza :nevim: :lol: ale jsem ráda že se projevilo že je to ta šestá nemoc, že to do tří dnů zmizí a bude dobře :srdce: ještě jak naschvál horečku dostala kor na současnou situaci :roll: to byl teprve strach :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama