Horečka a průjem u kojence

609
8.2.21 12:14

Horečka a průjem u kojence

Ahoj maminky,
mám syna 10m a už 14dni nespíme v noci déle, než 3-4 hodiny… ☹️ Teď během 14dni se mu střídají horečky s průjmem. Předtím to bylo po očkování měl 39,4°C reakce po prevenaru, trvalo to dva dny a pak to bylo zase v pořádku. Další týden měl horečku v neděli v noci přes 38° přes den v pohodě ani zvýšená teplota a pak ráno v úterý 39,4°C srazila jsem to na 38° a jeli jsme k MUDře do toho všeho měl průjem úplně zelený. MuDra prohlédla a udělala stěr ze zadečku, ten vyšel negativní, malý měl naordivanou dietu, tu jsme poctivě dodržovali a průjem jakž takž odezněl tuto sobotu, ale dnes v noci zase horečka přes 38°C a k tomu mě pozvracel, dala jsem čípek a teplotu má teď 37,9°C čípek jsem dávala ve dvě ráno.. Teď je bez průjmu. Mudře se nemůžu dovolat :nevim: Má někdo obdobnou zkušenost? Co by to mohlo být, jsem už trochu zoufalá upřímně :( a bojím se o našeho chlapečka..
Děkuji za každou odpověď předem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2319
8.2.21 13:17

Zkus se poradit v ockovacim centru, zda to nemůže byt nějaká komplikace k tomu Prevenaru? Jestli jsi z Čech, tak Motol, jestli z Moravy, tak Brno. Co nejpodrobněji jim v mailu vše popiš, i všechny detaily, jak si vzpomenes. A požádejte je, aby s tebou zkonzultovali další postup očkování, ze se o chlapečka bojis. Od toho tu jsou. S pediatrem bych to neřešila, oni rádi tvrdí, že je vše normální. Já od nich dostala několikaměsíční “ban” na očkováni, a pediatr by vesele očkoval dal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
8.2.21 13:18

Co zuby už mu vyrostly? Některé děti na to reagují dost drsně. Dcera od známé takhle skončila na kapačkách, protože měla furt průjem jak se jí řezaly stoličky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
8.2.21 13:29

Zuby? Takhke to vypadalo u nás :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
8.2.21 13:29

@Semtex
Jsme z Ostravy, ale zkusím napsat měli a uvidíme co mi odepisou, jinak mě taky napadl ten prevenar. I když naše MuDra je hodně rozumná a mezi očkovánim máme vždy téměř měsíc odstup a očkovali jsme i později, kvůli zvonu… Tak snad to nebude z toho :( A kam mám tedy napsat? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
8.2.21 13:32

@Martha03
Zoubek už má sedm čtyři dole a tři nahoře, takže zubati jsme hodně.. Taky mě napadly zoubky, ale že by až takový extrém? MUDra říkala, že zoubky to být nemohou, že 39 u zoubku většinou není.. :nevim: Faktem je, že dost slintá a můžou mu do toho růst i zoubky, ale zelený průjem mi k nim moc nesedí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
8.2.21 13:34

@martina.se
Až tak vysoké horečky? MuDra říkala, že od zoubku to nebývá tak hodně… Jinak už máme zoubku sedm tři dole čtyři nahoře.. A stoličky mu rostou, ale to už asi tři měsíce v kuse se mu tlačí… A to čtyřky :nevim: a museli jste i střídat čípek se sirupem? Protože nám ty horečky nesly srazit na méně jak těch 38°C

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
8.2.21 13:34

A nějaká intolerance na potravinu? Probiotika dlouhodobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
8.2.21 13:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
8.2.21 13:39
@Pepinka23 píše:
@martina.se
Až tak vysoké horečky? MuDra říkala, že od zoubku to nebývá tak hodně… Jinak už máme zoubku sedm tři dole čtyři nahoře.. A stoličky mu rostou, ale to už asi tři měsíce v kuse se mu tlačí… A to čtyřky :nevim: a museli jste i střídat čípek se sirupem? Protože nám ty horečky nesly srazit na méně jak těch 38°C

Oba moji starší měli skoro 40..peklo.. Nejhorší asi špičaky a stoličky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
8.2.21 14:27

@martina.se
Fakt? A jak dlouho to trvalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
9.2.21 10:28
@Pepinka23 píše:
@martina.se
Fakt? A jak dlouho to trvalo?

Než vyrostly.. Klidně měsíc.. Děsný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
9.2.21 10:31

@martina.se
A to i s těma horečkama? 😳 Mu se to totiž střídá, dneska ráno měl zase 39,5…byli jsme u MUDry a dávali moč a stolici. A posílalo se to na rotaviry a moč nevím :nevim:. Dostal antibiotika, tak snad už bude oukej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
9.2.21 10:33

@Pepinka23 jo, i s těma horečkama.. Ustálo to, kdyz Vylezly zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
9.2.21 10:36

@martina.se
Ty vol*, s pardonem to musel být očištec. Mě stačí teď těch 14dni… Jsem úplně vyřízena, malý chce jenom mě. Všude je protivný a chce jen mámu, bordel tu máme… 🙄 🤭
Spí s námi i v posteli, horečky přijdou vždycky v noci totiž.. Jestli to bude ještě 14dni tak to potěš no… ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat