Horečka bez příčiny???

23860
17.11.09 11:56

Horečka bez příčiny???

Ahoj maminky,potřebovala bych poradit. Můj devítiměsíční syn měl v neděli horečku 39, dávala jsem paralenové čípky, v pondělí měl 37-38 a teď už je bez teplot. Jinak mu absolutně nic nebylo, byl veselý, jen trochu víc spal přes den. Co to mohlo být? Zubů má 6 už dlouho a další se neobjevil, šestá nemoc to taky asi není, nemá vyrážku, rýmu ani kašel taky nemá. Že by alergická reakce na jídlo? (měl baklažán, květák, vepřové maso,ale ne poprvé). Ještě pořád kojím, ale nevím, že bych snědla něco neobvyklého.
Doktorka měla v pondělí dovču, dnes tam také není a nevím, jestli to má cenu zajít za ní zítra, když už je OK, aby se navíc nenakazil v čekárně, co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
17.11.09 13:20

Ahoj, těžko říct co mu bylo, ale Julka tohle měla 2×. Poprvé když jí byly 2 roky a pak o rok později. Z ničeho nic najednou vyskočila horečka, tak jsme ji srážela. To trvalo den, v noci už jen teplota a druhý den mírně zvýšená teplota a nebo už bez. Nic jiného jí nebylo, žádná rýma, kašel, bolest. Poprvé jsem k mudře šla (druhý den), ale už nic malé nebylo a mudra mi řekla, že to byla nějaká rychlá viróza a že si s ní imunita rychle poradila. Podruhé jsem už k mudře nešla a bylo to taky v pohodě. Od té doby už ji Julka neměla. Ale ona vůbec do těch 4 let než šla do MŠ nebyla téměř vůbec nemocná :nevim: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
17.11.09 14:07

asi nějaká viroza. my to měli minulý týden. naštěstí jen ta starší. večer horečka, přes noc to kleslo, druhý den zvýšená teplota a třetí den dobrý. k tomu žádné další příznaky. asi to teď lítá, protože maminy na cvičení si stěžovaly na to samé:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
17.11.09 17:34

Ahoj, syn to měl dvakrát, jednou jsme dokonce byli i na pohotovosti, měl přes 39,5 a paralen ani nurofen nezabíral. A lékařka nám řekla, že dneska jsme tam už asi pátí. Je to nějaká viróza, bez rýmy, kašle, jen horečka. Jestli už je ok, tak bych k lékaři nechodila, může tam chytnout ještě něco dalšího..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
17.11.09 18:00

My máme ted to samé. Dva dny horečky kolem 39. Po Nurofen sirupu zvracel, tak jsme dávali čípky Paralen, ale ty mu pomohli max na 2 hodiny, takže jsme dělali zábaly. Ted už je bez teplot. Rýmu ani kašel atd. jsme neměli. Podle dr. to byla viroza. Já bych ale k dr šla, vyloučí Vám angínu, která to taky může být.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
17.11.09 18:14

Děkuji moc všem za uklidnění, to jsem ráda, že to není nic neobvyklého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
17.11.09 18:14

Děkuji moc všem za uklidnění, to jsem ráda, že to není nic neobvyklého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
18.11.09 10:21

Tak držím palce, at ho to přejde. Náš malý už je bez teplot, ale osypal se, tudíž to byla šestá nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
7235
21.11.09 20:21

Ahoj, u nýs to probíhá teď, jen horečka, přes den jen zvýšená - bez jiných příznaku, jsem kapku nesvá.. ale snad to bude to samý co tu popisujete..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
13.12.09 23:29

Ahoj, tak už taky zase bojujem s horečkou, ted právě 40 :cry: po zabalu usnul. Jen nechápu porč má vždycky tu největší v noci. Přes den i večer OK, noci katastrofa. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
16.12.09 21:11

tak u nás to byla nakonec 6.
A zvláštní je (ale možná je to normální - co já vím) že mu na 2 dny horečky ustoupily (zcela bez teplot) a až potom se osypal.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
2.3.12 21:03

Já jsem z toho cela zoufalá.. Malá (9m) měla před chviličičkou 39.5 nenenenene horor. Rychle jsem to musela zastavit studenou vanou a studenými obklady celého tela a paracetamolem. Já mám totiž strach z meningitis!!!!!!! Nejdrive jsem ji totálně podchladila na 35.2 chachacha.. Se cela klepala.. A teď to máme na 37.5 stabilně. Ale stejně jsem ji dala studenou plínku okolo hlavy. Za zadnou cenu nesmíme nechat vyhrát horečku.. Přeji mnoho štěstí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama