Horečka, pak vyrážka

29.5.15 18:36

horečka, pak vyrážka

Zdravím, mohl by z vás někdo poznat oč jde? Dcera je 2 týdny po očkování (na neštovice zarděnky atd), v pondělí jsem jí naměřila 38,6 horečku, v úterý 38,3 a ve středu už jen mírně zvýšenou. Myslela jsem si že to bude k tomu ale další den se jí na těle vyrojila vyrážka viz foto. Byla jsem s ní u doktora a ten jí našel zánět nosohltanu a zpětně k vyrážce jen dodal že to je k tomu. Přijde mi to dost zvláštní, rýmu nemá, ani ucpaný nos, jen se škrábe je protivná (už bez teplot) a má na těle toto. Uvažuju o tom že navštívím i jiného lékaře s malou, protože se mi to nějak nezdá…co myslíte?
Pátou nemoc má už za sebou a tohle je jiné, nemá to na tvářích má to na břiše, na zádech, krku a i ve vlasech. Lépe vyfotit to nešlo ve skutečnosti je to tmavší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

194
29.5.15 18:38

Krásný večer,
přesně takhle u nás vypadala 6 nemoc a malej to měl týden po očkování, ale s tím to nesouviselo :think: prostě to teď dost lítá, ať je brzy fit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
29.5.15 18:40

Projela jsem ještě jednou fotky a na 99% je to opravdu ta šestá. Vydržela bych den, dva a bude se ztrácet :) U nás vyrážka 3 dny a pak uplně klid a nic :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 18:44

@Chadimka moc děkuji za rychlou reakci, myslela jsem si to když jsem koukala na google. Asi změním doktora, tohle bude sice dobrý ale příště může zanedbat něco jiného, jsem docela vytočená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
29.5.15 18:45

Mě to přijde spíš na spalničkovou vyrážku po očkování. prostřední syn měl stejnou 12: den po priorixu…6: nemoc měl ais 2 měsíce předtím, u ní měli oba kluci tu vyrážku míň výrazný, než tohle. ta spalničková mu zmizela asi po 24 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
29.5.15 18:46

Navíc 6: nemoc pokud vím, nikdy nebývá na hlavě..za mě vyrážka po očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13036
29.5.15 18:47

Taky bych tipovala šestou nemoc. syn ji prodělal těsně po skončení inkubačky na vakcínu na spalničky a spol. takže stejný případ jako u vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
29.5.15 18:47

@N.bříško No abych řekla pravdu, tak na tohle je pomalu asi každý lempl :zed: Já byla u doktorky s tím že má malej 40ky horečky ona se na něho podívala a říká - ale v krku nic, kašel, rýma, nic. To bude možná k zoubkům. Tak OK jako vyděšená matka jsem šla domu, druhý den měl v zadečku skoro 41, byla sobota tak okamžitě pohotovost, tam to stejné, a že mám dávat zábaly… OK… Třetí den totéž a už nešla horečka ani srážet, tak tam volám - dejte mu vyšší dávku paralenu a střídejte po 4 hodinách… Mezitím jsem si zjistila info o 6 nemoci a tím že mu opravdu nic jiného krom té horečky nebylo, byla jsem už docela v klidu… 4 den nic a další den jako dalmatinek :nevim: Noo, ulevilo se mi. Vyrážku měl 3 dny a opravdu stejně jako u malé. Ta vyrážka je prostě jiná, než když prcek sní něco.. Takže bych to opravdu tak viděla :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
29.5.15 18:49

@slavuska1 Ale bývá ;) Malej měl i na hlavičce, obličeji a to nejvíc. A jukněte na net a diskuze maminek, i u šesté nemoci může a nemusí být na hlavičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
29.5.15 18:50

Jsem na tel. a nejde mi sem vložit foto, ale měl to úúúplně stejně výrazné, možná ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
29.5.15 19:17

@slavuska1 na hlavě bývá - mým dětem začala na hlavě a postupně „slézala“ na hrudník, záda, bříško a končila na rukách a nohách… mně to taky přijde jako šestá - průběhem i podle fotek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 19:33

Ok, díky všem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
29.5.15 19:39

@N.bříško

podle mě 6. dětská nemoc… syn jí měl už 4krát (ano, může se objevit i několikrát)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
29.5.15 20:23

@chozin A pak, že se nesmí opakovat, že? To je jako s tím, že nemá být na hlavičce :) Nesmíte věřit všemu, co si kde přečtete :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
29.5.15 21:26

Ano, tak to měla i naše malá…vypadá to na 6.nemoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu