Horečka v horku

5.7.15 20:38

Horečka v horku

Ahij holky prosim vás co dělat s horečkou asi z horka. Mám 20 měs. dceru a rano my nechtěla jístani pít, pak se v poledne pozvracela a chvilku spala a pak se najedla, horečku nemněla tak jsem ji asi po čtvrté hodině na hoďku do bazenu aby se zchladila a zdála se dobrá i docela dost pila a dělala kraviny.Ale když šla spát tak měla horečku 37,9stupnů, tak jsem jí dala Nurofen a najedla se a docela klidně spí, kolem oběda jsem jí dvakrát sprchovala. Prosim řekněte mi jestli jsem udělala něco špatně nebo budu ráda za každou radu co mám ještě udělat. Jo a večer se jí zpustila drochu vodnatá rýma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5525
5.7.15 20:49

Syn je na tom stejně, až na to že mi pěkně 2 noci nespal. Včera měl dost přes 38 teplotu, dneska se mu spustila rýma. Šel spát bez teploty…ale je mi ho líto a i nás, že musíme trcet doma. :roll:
Edit: včera i dnes měl večer sprchu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9017
5.7.15 20:54

37.9 je horecka? Udelala jsi všechno dobre, akorat ten Nurofen bych vynechala priste, podle me neni nutne deti cpat pri kazde zvysene teplote lekama. Jen v pripade, ze by je něco bolelo (treba hlava, zuby…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
5.7.15 20:54

Neudelala jsi nic spatne, neboj. Pokud by horecka do 3 dnu neustoupila, zajdi k Dr. Jinak tak, jak to delas - srazet horecku, snazit se, at dite pije, do jidla nenutit.Oni to pak dozenou, az budou OK.
Bohuzel ted v techhle teplech byva casta virova angina. Nechci te strasit, neni to nic hrozneho a navic u male to muze byt cokoli.Moji kluci ji ted oba meli - horecka, zvraceni jeden den, puchyrky v krku…a za cca 3 dny bylo po vsem. Na to se nic nedava, jen srazet horecka, pyt repikovy (hermankovy caj).
Drzim palce, at jsou deti (i od kve-tinka) brzy v poradku! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
5.7.15 20:56

A ano, dobra poznamka od AnastaziaB…srazet lekama az opravdu horecku…i kdyz pokud mela 37,9°C (po odectu),tak uz je to stejne docela na hrane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
5.7.15 21:03

@veverka2013 neudělala jsi špatně nic, až na ten nurofen.37,9 neni horečka ale teplota. Léky se dávají až od 38,5.Tělo si tou teplotou pomáhá v boji proti infekci, takze takovou teplotku je lepší nechat byt a nesrážet léky. Jinak přeju malé brzké uzdravení. Nás kluk měl teď 3 dny skoro 40 a dnes ráno se vzbudil a byl úplně v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 21:07

Horečka v horku

A mám jí v noci budit na pitíb a jak často? Omlouvám se ale já mám první dítě, máma mi nefunguje a ta část od přítele mi furt řiká jak dělá všechno špatně, jen tady mi normálně a slušně poradíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
5.7.15 21:12

Bohuzel je mozne, ze ditko chytilo nektery z uzasnych bacilu, ktery ted litaji
Nasi rodine to dovezl kamarad v utery. Od ctvrtka typicka bolest v krku, natekle mandle, nemoznost cokoliv polknout. Teplota u me 37,5C a malatnost, pocit, ze Vas nekdo zmlatil. Kupodivu me i detem pomohlo vylezt na slunicko a prohrat se.Dnes uz jen smrkam a dost!
Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
5.7.15 21:14

Ver si, delas to dobre :palec:
Ja bych dite nebudila na piti.Jen pokud se ti samo vzbudi, tak bych treba trochu zkusila.Na zvraceni (pokud by trvalo) davam po trochach vychlazenyho Kuliska nebo slaby cerny caj. Pokud ma jen teplotu, tak sledovat, merit, hlidat tekutiny a dal se ridit podle toho, jak diteti je. Muzes i osprchovat o trochu chladnejsi sprchou, kdyz bude mit horecku.
Drzim palecky, at je brzy lepe!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
5.7.15 21:31

No to co má tvá holčička ještě není horečk, to je víc jak 38,5. Dcerka měla 39,5 a to už je trochu důvod k ostražitosti, leží vedle mě, chladím,. hlídám, lítaj děsný mrchy, to vedro, 6tá a podobný chuťky, neboj se, to je třeba z moc zážitků, tepla, to není žádná velká horečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
5.7.15 21:39

U nás má ročák horečku a průjem, ale ze zubů, už druhý den má 39,5 :zed: Cpu ho paralenem a nurofenem, ven nechodíme v těhle vedrech.Ale je to mazec :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2078
5.7.15 22:19

Teda koukám, ze to teď nějak lítá ve vzduchu. Náš měl taky nějakou lahůdku.3 dny skoro 40 ale k tomu jen lehká rýma a jinak nic. Akorat s nim je problém, že sám od sebe vůbec nepije.Byla jsem s nim včera na pohotovosti, protože cele dopoledne nečůral a Dr mě seřval, že je dehydratovanej a že jestli do něj za den nedostanu alespoň 1,5litru, tak půjde na kapačku. Tak jsem ho včera nutila pít každých 10min, poctivě to psala a dal 1,4l ale myslím, ze to byl jeho životní rekord. Poradte mi, jak donutit pít dítě, které to nesnáší. Jo a jsou mu 3,5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
5.7.15 23:44

Syn 23m včera v noci taky hicoval (nevím, kolik měl, teplotu nesrážím, takže ani neměřím), budil se na pití sám. Ráno k tomu průjem, k večeru už byl ok a teď se zatím taky nevzbudil, tak snad už to bude dobré. Já bych jí na pití nebudila, když bude potřebovat, vzbudí se sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama