Průjem, teploty, nakonec vyrážka, poraďtě

5.7.15 10:06

Průjem, teploty, nakonec vyrážka, poraďtě

Prosím o radu.
Syn 4 roky dostal průjem, nic strašného, jen je stolice stále řidká, kašovitá už 3 den, i když dáváme léky. 2 den po průjmu přišly teploty kolem 38. Říkala jsem si, že to bude střevní chřipka, prý to řádí. Teploty byly jen jeden den a teď 3 den se osypal. Je to v okolí krku, třísel a přirození a taky na jedné polovině zadečku. Řidká stolice je stále, ale max. tak 2× za den. Nic ho nebolí, ani nesvědí. Včera jsme byly na koupališti, ale na sluníčku byl minimálně. Jen pár minut když byl ve vodě, jinak stále ve stínu a navíc měl plavky.
Nevíte co by to mohlo být?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1952
5.7.15 11:13

6 nemoc, pokud ji ted uz nemel, ale na slunicko by teda s tim chodit nemel, jak s vyrazkou, tak s teplotou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
5.7.15 11:15

Nechápu, proč s nemocným dítětem jezdíte na koupálko - abyste zpříjemnili prázdniny i jiným dětem???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
5.7.15 11:16

Podle mě taky určitě 6. nemoc, taky to teď syn prodělal. Vše se shoduje jako u vás…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
5.7.15 12:04

U nas to prave melo taky stejny prubeh, ale je to infekcni, my jsme na doporuceni lekarky nechodili nekolik dni ven..a na slunce s vyrazkou a jeste s teplotou bych nikdy nesla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9137
5.7.15 12:08
@Aact píše:
Nechápu, proč s nemocným dítětem jezdíte na koupálko - abyste zpříjemnili prázdniny i jiným dětem???

Taky žasnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.15 11:20

Šestou nemoc už měl, teplota byla jen mírná a přešla do 24 hod. Ta vyrážka je už taky pryč. A podle mě je dítěti lépe pod stromem na vzduchu a slabším větříku než v paneláku, kde je spocenej mnohem víc. Podotýkám, že s teplotou bych ho samožřejmě ven netahala a po tom co vyrazila vyrážka, tak taky ne.
Ale děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
6.7.15 12:51
@Andulka 32 píše: Šestou nemoc už měl, teplota byla jen mírná a přešla do 24 hod. Ta vyrážka je už taky pryč. A podle mě je dítěti lépe pod stromem na vzduchu a slabším větříku než v paneláku, kde je spocenej mnohem víc. Podotýkám, že s teplotou bych ho samožřejmě ven netahala a po tom co vyrazila vyrážka, tak taky ne.
Ale děkuji za rady.

Jo, ale píšeš že byl ve vodě, čili mohl nakazit x dalších lidí střevní chřipkou nebo co to vlastně měl. Tohle mi přijde strašně nezodpovědné. Třeba jste někomu zkazily odlet na dovolenou, tohle nechápeš?? Ať je syn klidně pod stromem ale ať nešíří nákazu dál proboha :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.15 21:45

Ahoj holky, v úterý jsme byli s prckem 2,5 roku na koupališti a ve středu, čtvrtek měl teploty max.do 38,5st, přidal se průjem a dneska ráno měl vyrážku na bříšku a trochu nad pindíkem, šestou nemoc jsme už měli, co by to mohlo být??? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama