Horečky a bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mumugirl
Kecalka 116 příspěvků 25.11.18 19:33
Horečky a bolesti

Ahoj holky,

poraďte. Už včera mi bylo nic moc, v noci jsem se vzbudila s vysokou horečkou, šílenou zimnicí, bolestí v krku a bolestmi svalů. Asi po hodině jsem usnula, ráno zase to samý. Manžel samozřejmě pracovně mimo, přijede, nechci ho plašit když nevím, o co jde. Ale je mi fakt hrozně. Odpoledne jsem zkusila domácí CRP test, vyšel pozitivně. Když na chvíli zabraly léky, pobalila jsem 2r prcka a jeli jsme do Prahy. On k tchýni, já na pohotovost.
tam se se mnou dr moc nebavil a bez přesného CRP testu určil, že je to virové a mám prostě jen rýmu. Jako…já mám virozu střídavě už dva měsíce a takhle to nevypadá.
Jsem celá rozbolavělá(svaly, klouby, břicho), mám nejvíc ztuhlý krk a prášky na horečku nic moc nefungují. Pořád se jen klepu a střídavě bojuju s nevolností.
Vůbec nevím co dělat. Nechci dělat hysterku kvůli viroze, ale takhle zle mi snad nikdy nebylo…

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 25.11.18 19:42

tohle má syn už od soboty a k tomu zvrací

Mumugirl
Kecalka 116 příspěvků 25.11.18 19:47

@ka2ka Jak to řešíte? Já zatím nezvracela, ale kýbl mám v pohotovosti. Je to takové nahraně.

ka2ka
Extra třída :D 13194 příspěvků 25.11.18 19:53

@Mumugirl nijak dietou a při horečce panadol , zítra mudr jestli to není angína

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 25.11.18 20:01

Můžeš si CRP test zaplatit jako samoplátce, můžeš jit na pohotovost znova (třeba ti mezitím čepy v krku narostly), ale podle popisu to skutečně spíš vypadá na virozu, ty mívají takové dramatičtější průběhy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >