Tuplík v konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:45
Tuplík v konečníku

Dobrý den,

při zavádění čípku do konečníku jsem si prstem nahmatala asi 2cm od otvoru nějaký ťuplík, jako by vychlípeninka, cca 2mmm velký, asi podle hmatu..nebolí nic, prostě jsem ho cítila, měkký, ohebný…co to může být? Okolo nikde nic…nádor? :O

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17038 příspěvků 25.11.18 17:47

nejsi po porodu? může to být i varix, blíže ti to upřesní gynekolog

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:01

V konecniku? Po porodu jsem pet let…

Teresa.p
Kecalka 349 příspěvků 25.11.18 18:02

muze to byt vnitrni hemoroid nebo polyp.

axelina
Ukecaná baba ;) 2474 příspěvků 25.11.18 18:08
@Anonymní píše:
Dobrý den,při zavádění čípku do konečníku jsem si prstem nahmatala asi 2cm od otvoru nějaký ťuplík, jako by vychlípeninka, cca 2mmm velký, asi podle hmatu..nebolí nic, prostě jsem ho cítila, měkký, ohebný…co to může být? Okolo nikde nic…nádor? :O

hemoroid.dokud je vevnitř je to ok.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5746 příspěvků 25.11.18 18:10

To je reset tlačítko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:19

Je to taková stopka,miniatur­ni.měkká,povrcho­vé jako kůže,nic tvrdeho,volně ohebne.v 34letech nemuze to byt neco horšího?

Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 25.11.18 18:27

Bude to vnitřní hemoroid. Samozřejmě by to teoreticky něco být mohlo, ale to ri řekne jedině lékař

Mony03
Stálice 76 příspěvků 10.12.18 11:32
kožní výčněllek

Ahoj,mám to samé.Z konečníku mi trčí kožní řasa,někdy mě to svědí,doktor doporučuje odstranění laserem,prý mě uspí na 5minut,u toho totiž člověk musí být naprosté nehybnosti,proto se uspává.a pak se jde domů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >