Bolest v podbřišku a čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:35
Bolest v podbrisku a čípku

Hezky podvečer holky.
Mám takový dotaz zda mate někdo podobnou zkušenost.

Již paty den mne bolí podbrisek a v zádech. Ale ten podbrisek bolí tak zvláštně. Jako kdyžtak mate kamen a bolí v něm a páli.

Byla jsem u praktické a ta mi dala atb na zánět mocaku ze je tam zánět. Ale zánět mocaku jsem měla a takto mne neboli ani při curani.

Navíc když si sahnu na čípek tak ta bolest v podbrisku je silnější.
Gynekolog mne nechce vzít, ze prý když mám diagnózu od praktika tak k němu nemám chodit.

Nevím jestli si nějaký den nedojit na pohotovost ale tam asi stery nebo tak neudelaji ze.

Něco mi říká ze tohle mocak není. Ale nevím kdyby to byl zánět čípku jestli by se v moci objevily leukocyty. Děkuji všem.

Reakce:
G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 24.11.18 17:07

Co to je za gynekolog?? 8o jestli te nehce vzit zasla bych na pohotovost tam te alespon vysetri a budes vedet vic. Nebo me napadlo rict obvodnimu lekari aby ti dal zadanku na gynekologii a to uz by te vzit musel..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 17:23

@G.a.b.c.a20
Je hrozné laksni ke všemu.

Jen nevím zda na pohotovosti udělají i třeba kultivaci nebo tak něco.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 24.11.18 17:29

No, mně můj obvoďák v ČR vždycky k ATB na močák automaticky psal Macmiror globule, protože prý 70%ženských ten zánět dostane i do pochvy při utírání. Takže nechápu tvého gynekologa. Vyměnila bych ho, zvlášť, pokud je ke všemu laxní. Kdyby taková byla moje gyndařka, nedožila bych se 25. narozenin.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 17:40

@Aduš8
No jen nevím jak je to na těch pohotovostech jestli udělají i nějakou kultivaci.

Přijde mi to jako zánět vevnitř dělohy nebo vaječníku. A na to asi nasazeny atb co mám teď cotrimoxazal asi nebudou.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 24.11.18 17:43
@Anonymní píše:
@Aduš8
No jen nevím jak je to na těch pohotovostech jestli udělají i nějakou kultivaci.Přijde mi to jako zánět vevnitř dělohy nebo vaječníku. A na to asi nasazeny atb co mám teď cotrimoxazal asi nebudou.

To taky nevím, tyhle ATB ti na to asi fakt nezaberou. Šla bych na tu pohotovost, nebo urychleně k jinému gynekologovi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >