Léky na obnovu imunity

Anonymní
23.11.18 22:00

Léky na obnovu imunity

Díky své blbosti kdy jsem neustále polykala tabletky typu ibalgin a podobně. Jsem si naprosto rozhodila až zničila imunitu. A teď stačí horší počasí nebo nachlazená osoba v mém okolí a chytam komplet vše.
Znáte nějaký lék ale fakt dobrý na podboru, obnovení imunity? Ať už na chemické nebo přírodní bázi a volně k prodeji nebo na recept je to jedno hlavně něco fakt učinného

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
23.11.18 22:09

Na imunologii říkali Preventan a rakytník. Bohužel ale nespatřuji žádný zázrak. Dřív jsem jela v angínách, sebrali mi mandle a co nemám mandle, tak je to ještě horší. Jsem nemocná hned jak začne podzim až do jara snad pořád, liju do sebe čaje, cibulový sirup, jím ve velkém ovoce, zeleninu, všechno k ničemu. :? Počkám si co tu kdo poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
23.11.18 22:19

Já už vyzkoušela ledacos, na každého funguje asi něco jiného. U dětí mi celkem zabírá kozí colostrum Bioalis a betaglukany. Já jsem teď zabrousila do oblasti čínské medicíny a zkouším houby. Dobrý je Cordyceps, pomáhá při vyčerpani organismu a Reishi, kombinace obojího zvyšuje jejich účinky. Pozor na koncentrace, já nakupuji na superionherbs. Je důležité brát probiotika, imunita sídlí ve střevech. Denně je beru už půl roku a jsem mnohem méně nemocná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225
23.11.18 22:22

Spíš než na doplňky a léky se zaměřují na stravu. Jakmile začnou podzimní pliskanice, jim a piju hodně „zahrivacich“ potravin. Používám velké množství zázvoru a koření (chilli, kari, skořice, ostré indické směsi,…). Přijde mi, že to celkem pomáhá.
Poměrně dost lidí si ještě chválí Wobenzym, ale osobní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14831
23.11.18 22:32
@Anonymní píše:
Díky své blbosti kdy jsem neustále polykala tabletky typu ibalgin a podobně. Jsem si naprosto rozhodila až zničila imunitu. A teď stačí horší počasí nebo nachlazená osoba v mém okolí a chytam komplet vše.
Znáte nějaký lék ale fakt dobrý na podboru, obnovení imunity? Ať už na chemické nebo přírodní bázi a volně k prodeji nebo na recept je to jedno hlavně něco fakt učinného

zaměř se na stravu a na imunitu je výborná hlíva ustřičná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3046
23.11.18 22:42

Hlíva a colostrum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
24.11.18 06:24

Rano pit teple caje. Nejlepe i pres den. Je potreba zahrivat slezinu. Omezit mlecne, cukry. Proste zdrava strava. Chemii silne nedoporucuji. Tou sis znicila fungovani tela. Koukni na tcm herbs. Maji i zdarma diagnostiku z jazyka. Je to cinska medicina. A ja teda na ni nedam dopustit. Jinak super cordyceps, napoj cinskych mudrcu. Krehkost svinuteho kvitku. Dobra probiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
32998
24.11.18 09:02

Ja teda jela celou dobu na stredni na ibalginu…jedine co mi to do budoucna napachalo je, ze ted na me nefunguje ibac, pri bolestech a teplote musim brat lek na jine bazi. Imunita stale dobra..muj muz jede od rijna do cca brezna na cesneku..kazdy den jeden strouzek, na chleba, topinku nebo jen tak. Vim ze jsou i v lekarne pripravky cesnekove, ktere by tedy alespon nemeli zapachat. Ale kolega z prace jede na cesneku cely rok a nemocneho jsem ho jeste nevidela..takze bych doporucila cibove a cesnekove sirupy…u nas je vyrabi jedna pani na fb skupine…je o to dost zajem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
24.11.18 09:05

Jinak bych rekla ze doporucit neco opravdu ucineho nejde. Kazde telo je jine i kazda imunita a na kazdeho pusobi neco jineho, takze je treba zkouset. Nekomu pomuze priroda, bylinky, homeo a nekomu spise chemie..kdyby bylo neco stopro co zabere kazdemu to by bylo fajn ale zatim asi spise scifi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
24.11.18 09:20

Betaglukan a houby z čínské medicíny. Není na škodu Wobenzym a Probiotika. Užívám občas i koloidni stříbro :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
24.11.18 11:50

Na každého funguje samozřejmě něco jiného, mne se osvědčilo celoroční spaní s otevřeným oknem a otužování. Fakt to pomáhá. Jinak imunita se nachází defacto v trávicím traktu, takže pomůžou taky probiotické potraviny jako kefír atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
24.11.18 12:54
@Anonymní píše:

Já beru každý den ráno Preventan medvědí síla,pak si dělám zázvorový čaj a jím mandarinky,jablka.Zatím tuk, tuk,nemarodím.A to mám imunitu na draka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1124
24.11.18 19:04

@Denisa76 jakym zpusobem uzivas to stribro? pokud to mas jeste z dob, kdy ho nase legislativa povolovala i jinak nez zevne, nemas nejaky letak / odkaz / kopii navodu k pouziti prosim? diky :kytka:

jinak za mne na imunitu 1) strava 2) otuzovani 3) dychaci cviceni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
24.11.18 20:00

@LKL stříbro se dá použít i vnitřně..stačí zadat do googlu koloidní stříbro k vnitřnímu použití a najdeš tam odkazů dost.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1928
25.11.18 00:43

Strava rozhodne hraje velkou roli a doporucuji Echinacinu, doma nas verny partak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama