Chci dítě, beru AD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 17:49
Chci dítě,beru AD

Zdravím :) beru par měsíců AD Citalec. Lyricu a na noc Trittico. K moji psychiatricce chodim jednou měsíčně. Jdu v polovině prosince. Řeknu ji, že bychom si přáli miminko.Bral někdo i nadále tyhle léky, nebo vám je vyměnili? Na netu toho nic moc neni.Chci zkušenosti, než půjdu k doktorce. Stejně tam nemuzu jen tak přijít, je to výborná doktorka a má neustále plno. Mockrát děkuji za reakce 8)

Reakce:
Lamátko
Závislačka 2550 příspěvků 23.11.18 18:08

Ano brala sem citalopram půlku tablety

Lenis87
Kecalka 132 příspěvků 23.11.18 18:46

Ahoj, když jsem otěhotněla se synem, kterému je dneska už pět let, brala jsem venlafaxin a trittico. když jsem zjistila, že jsem v tom, ze dne na den jsem to vysadila a doktorce pouze volala, zda je to v pořádku. Ona mi na to řekla, že těhotenské hormony jsou nejlepší antidepresiva a ať se ozvu, kdyby byl nějaký problém. Od té doby jsem tam byla jen jednou na kontrole a jsem bez léků.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 18:53

Díky :kytka: spis ta lyrica mi prijde agresivní.Vyckam jestli tu ještě nekdo neni :)

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 23.11.18 20:41

Brala jsem celé těhotenství Zoloft 100 mg. Synovi jsou už 3 roky a je v pohodě ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 21:36

Já se ptám na zcela jiné léky :)

Anny A
Kecalka 147 příspěvků 24.11.18 00:07

Trittico jsem brala 3 roky. Vysadila jsem ho protoze se snazime o mimi a doktorka mi rekla ze neni vhodny pri těhotenství. Ze kdyby to jinak neslo nasadime jine AD šetrnější… uz ho neberu nekolik mesicu- mimco sice zatim nikde ale zbytečně jsem se obavala vysazení zvladla jsem to celkem ok. Vysazovala jsem tedy pomalu asi 3 tydny snižovala davky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >