Bolesti nohy - zánět žil nebo křečové žíly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 15 inzerátů 22.11.18 22:07
zanet zil,krecove?

Ahoj holky, mam takovy problem :nevim: :( v nedeli jsem byla na pohotovostí s bolesti nohy,–zacalo to lytkem rano, vecer ale hups :( kotnik tez a na nohu jsem se nepostavila. propo ta pohot. Pro vysvetleni. Uzavreli to jako pretazeni slach a svalu. Nicmene, stejne me po tydnu noha boli a pod kolenem jsem si nasla vylezle zily????pod druhym ne, natekle to nemam.jen je to neprijemne, znate to nekdo? Dekuji.

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 23.11.18 15:07

Zajdi radsi k praktikovi a trvej na vysetreni zil, pokud je to tromboza, nemusi to bejt sranda. Mas z ceho mit pretazeny svaly a slachy?

kačka39
Kecalka 402 příspěvků 23.11.18 15:38

Já jsem měla taď maličko zánět žil. Měla jsem horečku a to místo na noze bolestivý a horký. Tak jsem si to chladila mraženým hráškem. Mám to taky pod kolenem, ale ty žíly nejsou skoro vidět. Dr. mě poslala na uz, předepsala punčochy, nějaký léky a mazat ibalginem duo efekt. Já jsem s tím měla jít už 2× na sklerotizaci, ale vždy s toho nějak sešlo. Bolí mě to asi 5 let. Skoč k obvodnímu, ať ti dá doporučení na cévní. Nevím jak u vás, ale tady u nás je s tím cévním problém. Nikde neberou, že mají plno, je to boj se dostat k někomu.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 15 inzerátů 25.11.18 13:48

@Azeretereza kdyby to byla trombóza, tak by to bolelo víc ne? @kačka39 @kačka39 já právě nemám ani teplotu, ani teplý a zarudlý, prostě mě bolí od podkolení po kotníl lejtko:(

děkuji ale za rady :)

kačka39
Kecalka 402 příspěvků 25.11.18 14:00

@PetraMerry Já to měla teplý a zarudlý asi jenom dva dni, a bolí to dlouho, že skoro nemůžu ohnout nohu. No a nemůžeš mít fakt natažený sval a nebo šlachu? Zajdi k obvodnímu, ať tě vyšetří lépe, bude mít na tebe víc času než na pohotovosti a někam tě pošle. Já na tom uz taky nic moc neměla, jeden varix na lýtku, trombóza nee. :nevim:

evickarejci
Povídálka 19 příspěvků 05.12.18 12:56

Ahoj, bylas s tim nekde jinde? Na pohotovosti jsou se vsim hned hotovi. Urcite bych vyrazila k praktikovi nebo pak na cevni. Trapi me krecaky, zily mam vylezle, otekaly mi nohy, strasne to bolelo a bez doktora bych si s tim nikdy neporadila. Je divne, ze by te to bolelo, kdyz by to bylo co napsali.

Váš příspěvek
Reklama