Bolesti nohy - zánět žil nebo křečové žíly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 2 inzeráty 22.11.18 22:07
zanet zil,krecove?

Ahoj holky, mam takovy problem :nevim: :( v nedeli jsem byla na pohotovostí s bolesti nohy,–zacalo to lytkem rano, vecer ale hups :( kotnik tez a na nohu jsem se nepostavila. propo ta pohot. Pro vysvetleni. Uzavreli to jako pretazeni slach a svalu. Nicmene, stejne me po tydnu noha boli a pod kolenem jsem si nasla vylezle zily????pod druhym ne, natekle to nemam.jen je to neprijemne, znate to nekdo? Dekuji.

Reakce:
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 23.11.18 15:07

Zajdi radsi k praktikovi a trvej na vysetreni zil, pokud je to tromboza, nemusi to bejt sranda. Mas z ceho mit pretazeny svaly a slachy?

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 23.11.18 15:38

Já jsem měla taď maličko zánět žil. Měla jsem horečku a to místo na noze bolestivý a horký. Tak jsem si to chladila mraženým hráškem. Mám to taky pod kolenem, ale ty žíly nejsou skoro vidět. Dr. mě poslala na uz, předepsala punčochy, nějaký léky a mazat ibalginem duo efekt. Já jsem s tím měla jít už 2× na sklerotizaci, ale vždy s toho nějak sešlo. Bolí mě to asi 5 let. Skoč k obvodnímu, ať ti dá doporučení na cévní. Nevím jak u vás, ale tady u nás je s tím cévním problém. Nikde neberou, že mají plno, je to boj se dostat k někomu.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 2 inzeráty 25.11.18 13:48

@Azeretereza kdyby to byla trombóza, tak by to bolelo víc ne? @kačka39 @kačka39 já právě nemám ani teplotu, ani teplý a zarudlý, prostě mě bolí od podkolení po kotníl lejtko:(

děkuji ale za rady :)

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 25.11.18 14:00

@PetraMerry Já to měla teplý a zarudlý asi jenom dva dni, a bolí to dlouho, že skoro nemůžu ohnout nohu. No a nemůžeš mít fakt natažený sval a nebo šlachu? Zajdi k obvodnímu, ať tě vyšetří lépe, bude mít na tebe víc času než na pohotovosti a někam tě pošle. Já na tom uz taky nic moc neměla, jeden varix na lýtku, trombóza nee. :nevim:

evickarejci
Nováček 7 příspěvků 05.12.18 12:56

Ahoj, bylas s tim nekde jinde? Na pohotovosti jsou se vsim hned hotovi. Urcite bych vyrazila k praktikovi nebo pak na cevni. Trapi me krecaky, zily mam vylezle, otekaly mi nohy, strasne to bolelo a bez doktora bych si s tim nikdy neporadila. Je divne, ze by te to bolelo, kdyz by to bylo co napsali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >