Tiky v očním víčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qwentin
Hvězda diskuse 66263 příspěvků 22.11.18 13:33
Tiky v očním víčku

Ahoj, má někdo zkušenosti s cukáním očního víčka?
Co na to prosím zabírá? Hořčík nepomáhá. Velmi děkuji.

Reakce:
Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 22.11.18 13:39

Zkušenosti mám, ale opravdu nevím, co na to pomáhá… Vypozorovala jsem, že to mám v době oslabené imunity a do toho mám nějakou větší stresovější situaci… Takže bych navrhovala duševní klid a pohodu:-)

Blankaspl
Kecalka 275 příspěvků 22.11.18 13:41

Ahoj, taky na to trpím a u mě je to čistě stresové. Pomáhá mi hodit se do klidu.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9947 příspěvků 22.11.18 13:42

Ja to mam, kdyz mam strasne moc prace a jsem nevyspana. Az se z toho vyspim, je to pryc…

Qwentin
Hvězda diskuse 66263 příspěvků 22.11.18 13:42
@Pocahonta píše:
Zkušenosti mám, ale opravdu nevím, co na to pomáhá… Vypozorovala jsem, že to mám v době oslabené imunity a do toho mám nějakou větší stresovější situaci… Takže bych navrhovala duševní klid a pohodu:-)

Děkuji :) .Kéž by to šlo…Pohoda a duševní klid…

Akras2
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 22.11.18 13:43

To by mě taky zajímalo. Hořčík mi nezabírá. Teď zkouším kombinaci vitamín B a hořčík. Zatím nic.

Qwentin
Hvězda diskuse 66263 příspěvků 22.11.18 13:44
@Lenka_Hal píše:
Ja to mam, kdyz mam strasne moc prace a jsem nevyspana. Az se z toho vyspim, je to pryc…

No právě že já to mám permanentně. Do práce musím každý den a nevyspím se. Asi by to chtělo delší spánek.

Qwentin
Hvězda diskuse 66263 příspěvků 22.11.18 13:44
@Akras2 píše:
To by mě taky zajímalo. Hořčík mi nezabírá. Teď zkouším kombinaci vitamín B a hořčík. Zatím nic.

Prosím Tě, jestli přijdeš na něco účinného, dej vědět.Budu moc ráda.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9947 příspěvků 22.11.18 13:48

Tak horcik to nespravi, ten beru poctive leta a opravdu dostatecne, ale kdyz mam v praci hruzu, tak mi tika v oku.
Zkus se proste nekdy dospat :D

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 22.11.18 13:51

Ještě mě napadlo zkusit Ayurvedské čaje, které jsou zaměřené přímo na duševní pohodu (ve zdravých potravinách by ti konkrétně poradili). Já už ho piji asi měsíc a půl a musím říct, že docela zabral (za tu dobu žádný tik), ale na děti občas vylítnu i tak :D

Příspěvek upraven 22.11.18 v 13:59

MáškaMarie33
Kecalka 344 příspěvků 22.11.18 13:57

Buď za to může stres kupte si Valeriánu nebo, pokud by to bylo často, tak k oftalmologu, aby vyloučil onemocnění, nebo k neurologu a nebo nedostatek vápníku. ;)

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 22.11.18 14:16

Tiky jsou neurotické příznaky, příznaky toho, že jste zaplavená úzkostí se kterou si neumíte poradit.

Je potřeba naučit se úzkost odventilovat a ideálně ji nenechávat narůst do takové síly, jako v současné době.

Libovolné bylinné placeba nepomůžou, pokud nebudete řešit příčinu a tou jsou nevhodné či chybějící mechanismy zvládání úzkosti.

https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/

Váš příspěvek
Reklama