Horečky a zánět středního ucha

8.5.17 13:53

Horecky a zanet stredniho ucha

Jdu pro radu. Syn 3 roky z patka na sobotu plakal, ze jej boli oisko, predtim predchazela ryma. Teplotu vubec nemel. Jeli jsme tedy na ORL, pichli mu ucho s tim, ze ma hnisavy zanet, dostal antibiotika odpoledne mu zacsls horecka. Dala jsem mu nurofen. Rano byl vcelku v pohode jen zvysenou teplotu, v poledne najednou 39 takze jsme opet jeli na ORL, ucho mu znovu pichli, odpoledne dokoce 39,7 tak jsem volala znovu ORL s tim ze mame zkusit detskou pohotovost, tak ho doktorka poslechla, je pry silne zahleneny ale mame antibiotika. V noci mel porad 39 stridala jsem psralen a nurofen. Rano mel 37,5 chvili si i hral v poledne si lehnu a opet 39. Ted nevim jestli jet znovu na ORL nebo na pohotovost, nebo vydrzet na detskou do zitra a ktrl na ORL, ucho ho uz neboli, ma zadni rymu, chrci a chrape kdyz spi a trochu kasle, lezi ale kdyz mu dam nurofen tak po hodine zase ozije

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.5.17 14:02

Z mojí zkušenosti bych počkala, pokud nemá přes 40, tak už bych nikam nejezdila, oni mu stejně nic dalšího asi nedají, antibiotika potřebují 2 - 3 dny, aby začaly fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24915
8.5.17 14:14

Dávej zábaly při vyšší teplotě
atb už musí zabrat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 14:17

@Babulka007 diky, ja prave uz ho nechci nikam tahat, tak pockame do zitrka k nasi detske, ta ho prohlidne poradne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 14:18

@Mava jsem mu vcera chladila kotniky a ruce a mel vlaznou sprchu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24915
8.5.17 14:21

Uvidíš…mě se u dcery osvědčil klas. zábal
teplotu měla kolem 40st
taky bych počkala do rána na dětskou
držím palec, ať je ráno lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59972
8.5.17 15:16

Antibiotika ma od patku, mne se zda divne, ze ma stale teploty, asi mu nezabiraji. Jestli neni potreba je zmenit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 15:20

@blumen ne ne antibiotika ma od soboty vecer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59972
8.5.17 15:21

@Mončičáki aha, tak to bych jeste pockala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
8.5.17 15:23

@Mončičáki -Souhlasím s ostatníma, jen ze ještě zeptám-na tom ORL mu ouško píchli a dali ATB a poradili co dál?? Nám třeba ušař radí vždy ucho několikrát denně vyplachovat borovou vodou- zvukovod se pročistí, hnis může lépe odcházet, protože se bubínek okamžitě nezalepí zas hnisem, což způsobuje obnovu zánětu a opětovné horečky. :think: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 15:25

@Hanulínek jo jo ucho proplachuji borovou vodou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
8.5.17 15:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 15:38

Jinak kdyby ho ucho ještě tak mu ho chlad, jinak nám na ORL řekli, že u velké horečky je potřeba chladit i hlavu, tak mu máme dát priessnitz na krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:24

Ted usnul a je celej spocenej, tak snad mu ta horecka klesne
Dekuji za prispevky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu