Tekutina ve středouší-pomohl Aerius?

2953
5.5.17 14:10

Tekutina ve středouší-pomohl Aerius?

Ahojte maminky,
chci se zeptat, jestli někdo nemáte podobnou zkušenost. Syn(1rok) měl škaredou rýmu, která se mu dostala do uší. Bylo nám řečeno na orl, že má zánět středního ucha. Bolesti neměl, jen horečky, píchnout jsme mu to nenechali, dr. dala atb. Horečky ustoupily, malý vypadal zdravě. Na kontrole ale bubínky nebyly dobré. Tak jsme chodili na kontroly, ouška se lepšily, nakonec jsme ještě vyměnili dr. Ta nám naordinovala Aerius+prostříkávat nos a dala nám měsíc. Pokud tekutina neodteče sama, bude muset tekutinu odsát a pravděpodobně nás čekají ventilační trubičky.
Proto se ptám, najde se tu někdo, komu pomohl Aerius k odtoku tekutiny za bubínkem?
Díky a hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.5.17 14:26

Aerius dostáváme proti otoku sliznic. Takže pokud má někde oteklou sliznici, že brání správné ventilaci eustachovy trubice, tak podle mě může pomoct. Ona ta tekutina podle mě nemá jak odtéct, spíš se vysušit/vstřebat tou ventilací. Nezkoušeli jste kapky audiron? Já jsem na to moc nevěřila, ale ony jakoby vysušují (něco jako líh při zánětu, když vytáhne zánět z ucha). Kapu při rýmě a dítě, co mělo zánět při každé rýmě (následně ventilační trubičky také) má zatím pokoj i když je bez trubiček( ťuk ťuk).

• Nahlásit
  • Citovat
2953
5.5.17 14:34

A to se kape do ucha, jestli dobře chápu…??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5814
5.5.17 14:39

@libo aerius je sirup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
5.5.17 14:45

@Vemas To vím, ten bereme už asi tři týdny :-). Mě se jedná o ten Audiron :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5814
5.5.17 14:46

@libo pardon :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
5.5.17 14:52
@Vemas píše:
@libo pardon :oops:

V pohodě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
5.5.17 14:52
@Anonymní píše:
Aerius dostáváme proti otoku sliznic. Takže pokud má někde oteklou sliznici, že brání správné ventilaci eustachovy trubice, tak podle mě může pomoct. Ona ta tekutina podle mě nemá jak odtéct, spíš se vysušit/vstřebat tou ventilací. Nezkoušeli jste kapky audiron? Já jsem na to moc nevěřila, ale ony jakoby vysušují (něco jako líh při zánětu, když vytáhne zánět z ucha). Kapu při rýmě a dítě, co mělo zánět při každé rýmě (následně ventilační trubičky také) má zatím pokoj i když je bez trubiček( ťuk ťuk).

Můžu se zeptat, kapali jste i když mělo dítě trubičky? Nebo jenom vytírali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
5.5.17 14:54

Odpověď pro zakladatelku: nám Aerius nepomohl, obě děti mají zúžené Eustachovy trubice, vodu ve středouší a ani přes dlouhodobé užívání bez výsledku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
5.5.17 14:55

@Ivtcha Díky za odpověď, i když není pozitivní. :) A vy teda máte ty ventilační trubičky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
5.5.17 14:57
@libo píše:
@Ivtcha Díky za odpověď, i když není pozitivní. :) A vy teda máte ty ventilační trubičky?

Dcera má už třetí, bez výsledku, vypadávají jí, takže neustále reoperace a narkózy a záněty má stejně i přes ty trubičky. U syna jsem je nenechala dát, prozatím zvažuji, protože vidím, že u dcery to nemá výsledky. Ale my jsme asi blbá výjimka, většině lidí pomáhají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
5.5.17 15:04

@Ivtcha Tak to je mi líto, že s tím má takové trable. To si teda užívá. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
5.5.17 15:18

Nám aeirus taky nepomohl, také máme druhé trubičky, záněty, tekutinu ve středouší pořád :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
5.5.17 15:21

Nam to trvalo mesic. Pomohlo zbavit se rymy, hodne smrkat a „provzdusnovat“ ucho. Zacpat nos a profouknout. Ale zda to zvladne, nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
5.5.17 15:47
@R2 píše:
Nám aeirus taky nepomohl, také máme druhé trubičky, záněty, tekutinu ve středouší pořád :-(

Ach jo. Tak se pomalu smiřuju s tím, že i nám to nezbere :-(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama