Velké krční mandle - dcera 3 roky

1411
7.5.17 13:58

Velke krcni mandle-dcera 3 roky

Hezky den preju, vcera jsme si vsimli, ze dcera ma dost velke krcni mandle. Nevime, jestli to takto ma bezne ci to muze byt znamkou neceho jineho. Jine priznaky nemoci totiz nema. Zadna unava, teploty, nic. Na pohotovost ji zbytecne tahat nechci, aby tam neco nechytla. Co by to mohlo byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1411
7.5.17 14:21

Prikladam fotku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1850
7.5.17 16:39

Já mam od malička také veliké mandle a je to v poho. Prostě to tak někdo má ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
7.5.17 17:28

@Lenca27 Dcera má velké krční mandle od 1,5 roku. Ted jí budou 3. Dle ORL doktorky - pokud netrpí na angíny a mandle nedělají jiné problémy, tak to nechat tak být. Určitě netrhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 19:17

Ja dnes u syna objevila mnohem vetsi a taky jsem ted dost vydesena :?

• Nahlásit
  • Citovat
1411
7.5.17 21:27

A ma nejake priznaky nemoci? U nas vubec nic prave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 21:42

U nas taky nic.Jen trochu ryma. Jinak ho v krku neboli

• Nahlásit
  • Citovat
9712
9.5.17 14:26

@Lenca27 Velké krční mandle nevadí, pokud nejsou žádné potíže. Pokud se jí nedýchá hůř, nemá často angíny. Dcera má hodně velké krční mandle - nemá tam skoro žádný prostor, když se jí podíváš do krku (chrápe a špatně se jí dýchá). A syn to samé (ten má asi i zvětšenou nosní) - trochu chrápe, ale dýchá se mu docela dobře. Netuším, jaké krční mandle mají ostatní děti. Já si vždy myslela, že mám velké mandle, ale oproti dětem jsou ještě malé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
9.5.17 21:23
@Sára 1 píše:
@Lenca27 Velké krční mandle nevadí, pokud nejsou žádné potíže. Pokud se jí nedýchá hůř, nemá často angíny. Dcera má hodně velké krční mandle - nemá tam skoro žádný prostor, když se jí podíváš do krku (chrápe a špatně se jí dýchá). A syn to samé (ten má asi i zvětšenou nosní) - trochu chrápe, ale dýchá se mu docela dobře. Netuším, jaké krční mandle mají ostatní děti. Já si vždy myslela, že mám velké mandle, ale oproti dětem jsou ještě malé.

Anginu nikdy nemela, ani bolest v krku. Vubec nechrape a spatne se ji taky nedycha, jen me to zarazilo, ze tam ma hrozne malo prostoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.18 20:07
@Anonymní píše:
Ja dnes u syna objevila mnohem vetsi a taky jsem ted dost vydesena :?

Prosim nechali jste trhat nebo zmensovat?mame stejny problem…na anginy prozatim netrpime…1 za rok mozna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.18 07:57
@Darinka7777 píše:
Prosim nechali jste trhat nebo zmensovat?mame stejny problem…na anginy prozatim netrpime…1 za rok mozna

My nechali krční mandle zmenšit, kvůli velkým zdravotním potizim. Pokud by nebyly nějaké vážnější důvody, tak rozhodně nechat. Věkem se prostor v krku zvetsi a nebudou mandle zabírat tolik místa.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama