Horečky u rotavirů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
220
20.12.21 18:23

Horečky u rotavirů

Ahoj. Prosím, maminky dětiček, co měly rotaviry s horečkami, jak dlouho horečky trvaly? Dcera je má 3.den a už mi to přijde nekonečné. V sobotu od odpoledne zvýšená teplota, v noci a včera už kolem 40°C, dnes pořád kolem 38°C. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1802
20.12.21 19:11

Měli jsme rotaviry asi před dvěma lety a bylo to příšerné. Horečky, průjmy a zvracení asi 3 dny, pak to začalo polevovat. Vydržte, bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58521
20.12.21 19:33

Týden jsem měla dceru při rotavirech na JIP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9183
20.12.21 19:40

Karoli, my si holky vzali v peřinkách z kojeňáku a za dva měsíce brutální rotaviry..
ale zvládli jsme to bez JIP doma, prostě zavodňování a každominutová péče, bylo to poprvé a naposled, kdy byly za dalších 13 let fakt nemocné ;) horečky měly vysoké, kolem 40, ale fakt jen tři dny, takže u vás už určo poleví, dávej hodně čaje, vyvětrej jim, dávali jsme myslím smectu a hodně konejšili… doktor nás pochválil, že jsme tohle s dvojčaty v půl roce zvládli sami doma, ale je fakt, že jsme tři dny de facto nespali… je to to nejmenší, co jsem pro ně mohla udělat :srdce: neboj, je to jen blbý vir, už teď je slabý a odejde.. ty první tři dny jsou nejhorší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
20.12.21 20:44

Děkuji :srdce: Valentýnce je také půl roku. Myslím, že to bez nemocnice už také zvládneme. Pije hodně čaje. Sem tam vezme na milost i bezlaktózové UM. Už si dala i pár lžiček mrkve a odpoledne banánu. Průjem už není tak hrozný. Dnes kakala asi 4× už „jen“, ale ty horečky. To je pro mě utrpení :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
24.12.21 21:54

Jako záleží jestli dítě přijímá tekutiny. Dcera zvracela průjem a teploty ale nechtela nejen jist ale ani nic nepila. Zkoncila na kapačkách v roce a půl. Byly jsme 2 dny v nemocnici a jakmile se zavodnila hodně se zlepšila. Průjem trval sice ještě pár dní ale nezvracela a aspoň pila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
12.1.22 08:15

@Karolina0311 ahoj. Mám dotaz jak dlouho u vás trvala rotavirova infekce? Syn 9 měsíců od 2.1 a ještě to trvá sice už nemá teploty a ani průjem, ale pořád není ve své kůži a na víc se mu včera udělala vyrážka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
12.1.22 10:22

@petule250 Ahoj. Valí měla průjem do minulého týdne. A pořádně začala zase jíst taky až minulý týden :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
12.1.22 11:14

@Karolina0311 To mě mrzí, tak snad už jí bude dobře. Byli jste očkování? Já tuhle jedinou vakcínu vynechala :zed:…takže můžu počítat, že ještě další týden, to nebude nic moc. Dnes budu volat doktorce čím mám mazat tu vyrážku má to celkem hodně asi tak jako kdyby se vyvalel v kopřivách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
12.1.22 16:36

Syn 3 roky taky od 2.1. prujem, horecka, zvraceni. 5.1. Jsme skoncili v nemocnici, malem zkolaboval…ve 6.1. prijali i 9 letou dceru, ktera behem 12 hodin uplne odpadla…lezela jak placka, dokonce se i pocurala. Po zavodneni obrat o 180 stupnu, a 7.1. Nas pustili domu. Syn jde uz zitra do skolky, byl jeste dva dny po propusteni unaveny, ale uz ne ok:) zitra jde do skolky. dcera je porad jeste unavena a ma zase horecky…:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat