Horečky, průjem a divné chování

Anonymní
30.5.16 09:54

Horečky,průjem a divné chování

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.

Dcera včera měla horečky a v předešlých dnech vodnatý průjem. Včera jsem jí naměřila 39,5 bez odečítání. Dala jsem jí Nurofen a horečky ustoupily.Pak se jenom potila. Průjem už taky nemá, ale znepokojuje mě její chování. Pořád jenom spinká a je vzteklá. Když jí vytáhnu z postýlky a snažím se s ní pracovat, tak kope nohama a hystericky řve. Normálně taková není. Nevím co mám dělat. Naše doktorka je v jiném městě a zdejší takhle akutně nenabírají. A na pohotovost s tím, že se chová divně, tam mě asi pošlou rychle domů. Poradíte někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6533
30.5.16 10:10

Proč jí proboha vytahuješ s postele když je oslabená a unavená nemocí? 8o To že už nemá průjem rozhodně neznamená že jí je dobře, nech ji odpočívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
30.5.16 10:11

Může být unavená, ještě ji něco bolet. Pokud s ní nechceš do druhého města k dr, co ji zavolat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
30.5.16 10:12

A proč se sní snažíš „pracovat“, když je nemocná? Prostě chce asi jen ležet a odpočívat…
Když ti je blbě a někdo ti řekně, ať jdeš umýt nádobí, tak se radostně zvedneš a poběžíš? Taky se radši zahrabeš do peřin a nechceš slyšet a vidět nic… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
30.5.16 10:15

Zavolej své doktorce a dítě nech odpočívat. To, že si nechce ani hrát je známka toho, že je mu hodně špatně a potřebuje odpočívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
30.5.16 10:21

Souhlasim, nemoc ji vycerpala a i kdyz nema viditelne projevy, telicko potrebuje nabrat silu a dat se dohromady. Davej hodne pit, jidlo nemusi, pokud nechce a nech to na ni.
Pokud by teplota opet vylezla, zavolala bych dr. Ale myslim, ze potrebuje hlavne klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.5.16 10:22

Co je na tom divného? Není jí dobře a chce mít klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 10:23

Tím pracováním jsem myslela jako zavádění čípku proti horečce a přebalovaáním.

• Nahlásit
  • Citovat
6529
30.5.16 10:25

A proč dáváš čípek, když má průjem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 10:32

@Black Cat Zapoměla jsem uvést, že už průjmem netrpí. Měla ho v předešlých dnech…I přesto pomohl…

• Nahlásit
  • Citovat
5413
30.5.16 11:07

Prostě jí není dobře, vzpamatovává se po nemoci a je unavená. Veškeré aktivity bych omezila na minimum. Pokud už nemá horečky, tak už ten čípek nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama