Hormonální antikoncepce a atopický ekzém

Anonymní
28.5.20 20:41

Hormonální antikoncepce a atopický ekzém

Zdravím, chtěla bych se zeptat na zkušenosti atopiček s braním HA. Hlavně na to jaký vliv u vás měla na ekzém. Zda došlo ke zhoršení/zlepšení a případně jaké změny s ekzémem byly po vysazení HA. Moc díky za odpovědi! ♥️

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
XoxoCaroline
28.5.20 20:52

Já sice atopickým ekzémem netrpím, proto se předem omlouvám, že odpovídám, ale když jsem brala HA já, tak jsem měl vždy extrémně suchou kůži po celém těle. Kompletně mi to oslabilo imunitu, takže mi i místy praskala kůže a vyžadovalo to delší léčbu. Zkrátka kožní problémy byly na denním seznamu. Proto si myslím (opravdu jenom můj osobní názor, ne zkušenost), že je velmi pravděpodobné, že ekzém se po HA zhorší, ale samozřejmě záleží také jaký typ HA to je, na trhu jich je spoustu a každý působí jinak. Po vysazení se mi stav kůže zlepšil. Hezký den.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat