Reklama

Hormonální léky vs TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacerek
Povídálka 22 příspěvků 26.11.08 11:54
Hormonální léky vs TT

Beru nekolik dni Duphaston na upravu cyklu, mam vic citliva prsa nevim jestli z leku tak sem zkusila mamatest a je tam slaba carka. Muze to ovlivnit ten progesteron co uzivam??? Prosím o vase nazory a zkusenosti,dik.

Reklama

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26424 příspěvků 26.11.08 12:30

Ne, progesteron neovlivní TT. Citlivost prsou ano, stejně tak zvýšení BT… TT mohou ovlivnit primárně léky, které obsahují HCG tj. např. Pregnyl, který se píchá cca v polovině cyklu pro uvolnění vajíček z folikulů.

Takže to vypadá dobře, teď sleduj, jestli čárka sílí popř. si dojdi ke gyn. na test z krve.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >