Horní cesty dýchací

Anonymni
17.4.09 10:51

Horní cesty dýchací

Ahoj všem,
prosím vás holky, potřebovala bych radu, mám malé dětičky rok a dva a oba mají už přes měsíc rýmu a kašel… někdy suchý někdy hlenovitý… na rýmu jsem používala Nasivin, Liberan, Sterimár nosní spray s mořskou solí a stále nic nezabírá, na kašel Ditustat, Mucosolvan dnes jsem koupila Hedelix sirup. Byli jsme dnes ráno u doktorky, poslechla je, děti jsou prý čisté na poslech, chtěla nám na:,–(it ATB, ale já jim nechala udělat výtěr z nosu a z krku… v pondělí budou výsledky, Doktorka mě postrašila s pneumokokem… tak to budou nervy do pondělka. V průběhu toho měsíce a půl co jsou stále nemocní, jsem byla u doktorky 2× a nikdy nic vážného nehlásila, prostě vždy řekla , že teď je toho hodně a nic víc neřekla… teď se bojím jestli se jim něco nerozjelo …
Neměla jste to některá stejně ?
Dík vám všem. Zdravím..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30303
17.4.09 11:29

Ahoj,
presne takhle to mely me mensi a dle vyteru ,kde byl streptokok,nam hned na:,–(ila atb Ospen,na deset dnu a zabralo ihned…
ALE-kasel pretrvaval a ZAZRACNE NA NEJ ZAPUSOBIL AZ TEN HEDELIX SIRUP,fakt,NEUVERITELNE!!!!!!!BEHEM JEDNOHO AZ DVOU DNU BYL KLID!! 8O

DRZIM VAM PALECKY,AT TO MATE TAKY V KLIDU… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.09 11:58

Ahoj,
Domcovi ryma taky zacala tak pred 3 tydny, dala jsem kapicky, pak mel trosku kasel, tak Mucosolvan, aby mu odlehlo, asi po tydnu ok, pak teplo a vikend na pisku a prochazce, zase ta ryma a kasel, nezlepsilo se to, ryma zezelenala, tak jsme naklusali k Dr. Udelala vytery a vcera jsem se dozvedela, ze ma v krku spalovy bacil - nejaky streptokok.
On byl a je na poslech trochu chrcivy, na tu rymu jsem davala Libenar, Otrivin, pak pred tim, nez jsme znali vysledky vyteru Pamycon (ATB kapky na zelenou rymu) do nosiku.
Takze vytery podle me nejlepsi, reknou ti co a jak a dostanete ATB, my mame Klacid (protoze je alergik a po nem se moc neosypavaji) na 10 dni.

Drzim palce, at to neni nic vazneho! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.4.09 08:36

No uvidíme v pondělí, taky doufám,že to bude v klidu, byla bych radši bez těch ATB.
Tak holky moc dík…přeju Vám a´t jsou dětičky zdravé… ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.10.15 21:31

Ahoj holky, Dcera má už od čtvrtka teploty, třeba 38,6 po nurofenu ji vždycky klesnou, do toho kašle, v patek dr řekla ze má právě ten zánět horních cest dýchacích a ze ty teploty k tomu sou.. Ale i tak mě to trochu zaráží ze už je má 3 den.. To nikdy neměla, třeba den vysoký a ty další max dva už jen zvýšenou.. Chci se vás zeptat zda s tím máte zkušenosti a opravdu jsou k této nemoci horečky " normální" do pondělka daleko, tak přemýšlím ze. pojedu pro jistotu na pohotovost, ale zase nechci plasit a dělat hysteriku, proto se ptám zda s tím máte zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
2529
31.10.15 21:57

Jak je malá stará?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.10.15 22:50
@klafina123 píše:
Jak je malá stará?

4 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
31.10.15 23:15

Je to normální, vzdy čekám 3 dny a když teploty neklesnou, tak pak jdu teprve k doktorovi. Většinou 4 den už teploty nepřekračují 38.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama