Horor Krvavá nevěsta

Anonymní
8.2.20 22:34

Horor Krvavá nevěsta

Ahojky :D prave jsem shledla horor Krvavá nevěsta, moc diskuzi jsem nenašla, tak se chci zeptat, jestli tu je někdo komu se líbilo? Nějaký názory? Za me super, konečně něco z trochu jiného soudku než nějací duchové a tak. Kolikrát jsem se i zasmala, hlavně u závěru :D Akorát mi vrtá hlavou, ze oficiálně, papírove patří do rodiny.. protože se tak nějak nestihla rozvést, než všichni umreli :lol: takže je to vlastně naslednice :lol: tak, ze by přišel někdy ještě druhy díl, kdy bude magor ona? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2770
8.2.20 22:41

Hrozná blbost :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
8.2.20 22:51

Film mě docela bavil dokud nepřišel ten konec. Strašné. Přijde mi, že poslední dobou ty horory jsou vždy na konci úplně nesmyslně zakončené. Po celou dobu tam nebylo nic jakoby nereálné a pak na konci všichni nereálně vybuchli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 22:53
@dena262 píše:
Film mě docela bavil dokud nepřišel ten konec. Strašné. Přijde mi, že poslední dobou ty horory jsou vždy na konci úplně nesmyslně zakončené. Po celou dobu tam nebylo nic jakoby nereálné a pak na konci všichni nereálně vybuchli :nevim:

To je pravda :joy: to mohli vymyslet trochu jinak, i me napadl trochu realnejsi konec. Ale i tak super

• Nahlásit
  • Citovat
10784
8.2.20 23:00

Ty horory poslední dobou jsou fakt o ničem. Tohle bylo celkem ok, ale ten konec blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6567
9.2.20 00:16

Ale jo, docela se mi film líbil, i když od začátku bylo jasné, že áčkový film to není. Líbil se mi nápad, chvilkama jsem se zasmála, chvilkama jsem si říkala, že tohle teda přehnali… Třeba to, jak lezla z díry s mrtvými zvířaty. Kdyby to skončilo tak, že si uvědomí absurdnost té své tradice, že to byl jen výmysl, bylo by to reálnější. Film je blbina, ale klidně bych si to pustila znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26648
9.2.20 00:41
@dena262 píše:
Film mě docela bavil dokud nepřišel ten konec. Strašné. Přijde mi, že poslední dobou ty horory jsou vždy na konci úplně nesmyslně zakončené. Po celou dobu tam nebylo nic jakoby nereálné a pak na konci všichni nereálně vybuchli :nevim:

Tak v tom byl právě ten vtip, že :mrgreen: Že to celou dobu vypadá jakože jsou cvoci, co věří pověrám a nic jim reálně nehrozí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2372
9.2.20 00:57

Zkus Irčana, film 1917, Tenkrát v Holywoodu. Dobrý je taky Afflicted, nebo Devil. Horor Ghost Encourtnes, Tanečníci nad hroby, Gothica - zvlášť výživné. Vezmi si mou duši, Zjevení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama