Reklama

Horoskopy po druhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 21.12.16 12:18
horoskopy po druhé

Když už tu někdo založil téma horoskopů, tak dnes ještě jednou. ;)

Napadlo mě, jestli sedí Váš temperament (flegmatik, cholerik, melancholik, sangvinik) ke znamení, ve kterém jste se narodili.
Ač na horoskopy nedám, alespoň v rodině mám vypozorováno, že toto téměř všem sedí.

Začnu sama:
býk - flegmatik

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 21.12.16 12:19

Blíženec - všechny temperamenty kromě flegmatika  :roll:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 21.12.16 12:25

Beran-cholerik :roll: strašná kombinace.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25287 příspěvků 21.12.16 13:14

Jo sedí střelec - cholerik :mrgreen:

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 21.12.16 13:17

Býk má být flegmatik? Tak to u mě nesedí ani trošku. Jsem melancholik říznutý cholerikem, flegmatik ze všeho nejméně.

allluck
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 21.12.16 13:31

Ryba - flegmatik a občas cholerik a melancholická jsem vlastně i taky :dance: někdy mám šílený kombinace :mrgreen:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 21.12.16 13:31

TO jsou hodně obecné soudy. Pokud někdo řekne - že je Býk - tak to znamená, že má Slunce v Býku, ostatní planety jsou většinou někde zcela jinde, a to právě tvoří obraz toho člověka. to nedělá „jen SLunce v Býku“. Na temperamentu se podílí mj. i Mars, Uran…plus vzájemné postavení a aspekty planet.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 21.12.16 13:33

@Kassy U většiny mě známých býků to tak je. ;) Třeba budeš ta výjimka potvrzující pravidlo (a nebo během diskuze zjistíme, že to tak vůbec není). :mrgreen:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17252 příspěvků 21.12.16 13:33

Ryba - převážně melancholik, občas cholerik, výjimečně sangvinik, flegmatik snad nikdy :mrgreen: Můj muž - štír - jeví se mi jako absolutní flegmatik.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 21.12.16 13:36

@Poustevnice Takto do hloubky jsem to nestudovala. ;)

Malaga
Generální žvanilka 24378 příspěvků 21.12.16 13:37

Ryby - většinou přecitlivělá, blíženci - schizofrenici, kozorozi - navenek tvrdí(uvnitř taky citlivky), rak - citlivka navenek (uvnitř poměrně tvrdý), berani - tvrdohlaví a výbušní, lvi - dominantní…to jsem tak nějak vypozorovala ve svém okolí ;)

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 21.12.16 13:40
@krtek93 píše:
Ryba - převážně melancholik, občas cholerik, výjimečně sangvinik, flegmatik snad nikdy :mrgreen: Můj muž - štír - jeví se mi jako absolutní flegmatik.

můj chlap je taky štír a taky totální flegmatik :lol:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17252 příspěvků 21.12.16 13:55
@juliettee píše:
můj chlap je taky štír a taky totální flegmatik :lol:

A přitom podle horoskopů ohnivý znamení, vášniví, žárliví a nevim co ještě - asi někde uvnitř :) Můj muž je myslim hodně uzavřenej a na povrch toho pouští z emocí velmi málo.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17252 příspěvků 21.12.16 13:58
@Malaga píše:
Ryby - většinou přecitlivělá, blíženci - schizofrenici, kozorozi - navenek tvrdí(uvnitř taky citlivky), rak - citlivka navenek (uvnitř poměrně tvrdý), berani - tvrdohlaví a výbušní, lvi - dominantní…to jsem tak nějak vypozorovala ve svém okolí ;)

Na 100% :pankac: Plus náladová, taková „proměnlivá“ nebo jak to říct - jednou tak, jednou tak, často extrémy, výkyvy… A sklon k závislostem. Já třeba nepiju skoro alkohol, nekouřim - protože mi to nechutná. Ale co mi chutná a co mě baví, tam moc neznám míru, strašně těžko se mi udržujou nějaký hranice.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 21.12.16 14:03
@krtek93 píše:
A přitom podle horoskopů ohnivý znamení, vášniví, žárliví a nevim co ještě - asi někde uvnitř :) Můj muž je myslim hodně uzavřenej a na povrch toho pouští z emocí velmi málo.

tak vášnivý a žárlivý on je, ale ta žárlivost tak nějak s mírou :) jinak absolutní flegmatik, skoro nic ho nerozhodí :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama