Domácí horské sluníčko - spálil jste se někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dawa2
Nováček 3 příspěvky 09.04.19 19:45
Horské Sluníčko

Ahoj Holky. Spálili jste se někdy od domácího solárka neboli horského sluníčka? Je možné mít z toho trvalé následky? Děkuji :srdce:

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12312 příspěvků 09.04.19 20:04

ne, použila jsem to jen párkrát před mnoha lety a nikdy jsem se nespálila. mám k těmto věcem velký respekt. Trvalé následky závisí na míře spálení se. Nic zdravého to fakt není. V současné době se ani neopaluji v létě a u moře se mažu padesátkou. A to mám sluníčko fakt ráda. Ale svoji kůži a zdraví ještě radši…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13587 příspěvků 09.04.19 20:12

Děda u toho jednou usnul a chodil s půlkou hlavy rudou s puchyrky pěkně dlouho. Byl popálený hodně, jizvu ale nemá

LJTT
Povídálka 23 příspěvků 09.04.19 20:14

Ano, jednou jsem se spalila, nic prijemneho, doporucuji hlidat si cas snadno se prekroci doporucena doba. Nebo jeste lepe - vubec tu blbost nepouzivat…

Dawa2
Nováček 3 příspěvky 09.04.19 20:48
@Tichošlápek píše:
Děda u toho jednou usnul a chodil s půlkou hlavy rudou s puchyrky pěkně dlouho. Byl popálený hodně, jizvu ale nemá

A je ted ten deda červený? Ja se spálila před 10ti lety. Cca 25minut u toho. A na druhý den úplně rudá i oči. Mam dojem ze od té doby trpim navaly horka v obličeji a neustále mam červený obličej. Když jím nebo se smeji je úplně rudý. Jsem světlý blond typ. Nazrzlé vlasy. :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13587 příspěvků 10.04.19 09:24

@Dawa2 není, má normální pleť :)

Váš příspěvek
Reklama