Hotel Azalia Bulhrasko.

542
6.9.21 13:08

Hotel Azalia Bulharsko?

Ahojky holky,

mám dotaz nebyla jste některá z Vás v Bulharsku s dětmi v hotelu Azalia?

Velmi mě zaujal, reference jsou různé tak zkouším, ještě tady. Chci hotel na pláži už kvůli dětem 2 a 6 let.

A z letiště to je jen 20 minut autobusem a je to klidná oblast.

Nebo mi poradíte jiný hotel?
Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25940
6.9.21 18:09

Byli jsme v cervenci. Bulharsko me jako takove zklamalo, hotel ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
6.9.21 19:54
@mroe píše:
Byli jsme v cervenci. Bulharsko me jako takove zklamalo, hotel ne.

Děkuji za odpověď a proč Bulharsko zklamalo? Já tam byla už je to asi 15 let, ale líbilo se mi tam.
Děkuji a krásný večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25940
6.9.21 21:28
@Janina_black píše:
Děkuji za odpověď a proč Bulharsko zklamalo? Já tam byla už je to asi 15 let, ale líbilo se mi tam.
Děkuji a krásný večer.

Proste je asi ve mne vic nemecke poradkumilovne krve. Nejak ten balkanskej slendrian, bohorovnost a promarnene prilezitosti nedavam. Hotelu se to ale netykalo, tam zrejme vladli pevnou rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
6.9.21 22:14
@mroe píše:
Proste je asi ve mne vic nemecke poradkumilovne krve. Nejak ten balkanskej slendrian, bohorovnost a promarnene prilezitosti nedavam. Hotelu se to ale netykalo, tam zrejme vladli pevnou rukou.

Díky moc za názor, mě paní z cestovky rozmlouvala hotel, že to tam není vhodné pro děti a nepořádek a jídlo špatné, tak proto se ptám, moc děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25940
6.9.21 22:51
@Janina_black píše:
Díky moc za názor, mě paní z cestovky rozmlouvala hotel, že to tam není vhodné pro děti a nepořádek a jídlo špatné, tak proto se ptám, moc děkuji za odpověď.

No, mne to prislo fajn, mam tedy deti uz velke. A rozhodne tam byl klid, coz bych se bala, ze jinde asi moc nebude. Jidlo bylo urcite horsi nez jinde, kde jsme byli( ale my all in moc nevyhledavame), ale taky to bylo nase prvni Bulharsko, tak nemuzu soudit, jestli to je nekde lepsi. Najist se tam v klidu dalo. Mne vadilo, ze to byl prvni nas hotel, kde byla opravdu spousta Cechu, ale zas se tam clovek domluvil i cesky :mrgreen:. Neporadek tam urcite nebyl. Ale jak rikam, pro nas low cost dovolena, nevim jestli je to jinde v Bulharsku jinak. Pred Covidem jsme koupili zajezd do jineho hotelu, vedle, a tenhle byl urcite lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
7.9.21 07:17
@mroe píše:
No, mne to prislo fajn, mam tedy deti uz velke. A rozhodne tam byl klid, coz bych se bala, ze jinde asi moc nebude. Jidlo bylo urcite horsi nez jinde, kde jsme byli( ale my all in moc nevyhledavame), ale taky to bylo nase prvni Bulharsko, tak nemuzu soudit, jestli to je nekde lepsi. Najist se tam v klidu dalo. Mne vadilo, ze to byl prvni nas hotel, kde byla opravdu spousta Cechu, ale zas se tam clovek domluvil i cesky :mrgreen:. Neporadek tam urcite nebyl. Ale jak rikam, pro nas low cost dovolena, nevim jestli je to jinde v Bulharsku jinak. Pred Covidem jsme koupili zajezd do jineho hotelu, vedle, a tenhle byl urcite lepsi.

Ještě jednou moc děkuji za názor, pořád jsem se nemohla rozhodnout Bulharsko chci jen ten hotel vybrat byl problém, chtěla jsem hotel na pláži kvůli dětem a spíš klidnější oblast tak to splňuje a ještě poslední dotaz co personál? A lehátka s slunečníky je šanci ho mít? Děkuji za trpělivost a krásný den Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25940
7.9.21 07:43
@Janina_black píše:
Ještě jednou moc děkuji za názor, pořád jsem se nemohla rozhodnout Bulharsko chci jen ten hotel vybrat byl problém, chtěla jsem hotel na pláži kvůli dětem a spíš klidnější oblast tak to splňuje a ještě poslední dotaz co personál? A lehátka s slunečníky je šanci ho mít? Děkuji za trpělivost a krásný den Jana

Personal nevim, asi normalni. Lehatka zadny problem, je jich dost, vzdycky se naslo nejake volne, nikdy se nam nestalo, ze by nebylo a to presto, ze tady jeste trpi nesvar, zabrat lehatko rano rucnikem. Ale je fakt, ze v podminkach maji, ze to netoleruji, takze asi dvakrat jsme rucniky s jednim lehatkem proste strcili stranou a vzali si jine lehatko, abychom kvuli opalujicim se rucnikum nemuseli lezet v posledni rade od more.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
7.9.21 07:47
@mroe píše:
Personal nevim, asi normalni. Lehatka zadny problem, je jich dost, vzdycky se naslo nejake volne, nikdy se nam nestalo, ze by nebylo a to presto, ze tady jeste trpi nesvar, zabrat lehatko rano rucnikem. Ale je fakt, ze v podminkach maji, ze to netoleruji, takze asi dvakrat jsme rucniky s jednim lehatkem proste strcili stranou a vzali si jine lehatko, abychom kvuli opalujicim se rucnikum nemuseli lezet v posledni rade od more.

Děkuji moc za vyčerpávající informace a přeji krásný den Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat